Quote (thorgal999 @ Dec 4 2009 05:44am)
fajny pomysł Mariusz ale nie sądzę żeby njag coś takiego zrobił.
zastanawiam się nad tym czy to w ogóle jest do zrobienia żeby taki item wzięty z guidliowego vaulta mógł nie zostać wywalony a po wyrzuceniu kogośc z guildii ten przedmiot mógłby wrócić na swoje miejsce. jakoś brzmi to trochę irracjonalnie.
Chociaż uważam że njag powinien wreszcie rozbudować guildie w samej grze. wiecej info o graczach, może jakis specjalny quest sam nie wiem.
dzień dobry
dzieki
To tylko pomysl ktory moglby ale przeciez nie musi byc zrealizowany

A co do irracjonalnosci

czy to ze umierasz i budzisz sie w miescie nie brzmi rownie irracjonalnie ?? Nie znam sie na tworzeniu gier ale wydaje mi sie ze w wirtualnym swiecie praktycznie wszystko jest mozliwe do wykonania

A jesli chodzi o Pawelka

to wyrazil zainteresowanie

tylko nie mowcie nikomu

Witam wszyskich z rana
