d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > d2jsp > Ladder Slasher > LS Guild Chat > Alcohol™ Guild Chat > For Alcohol™ Member & Friends
Prev1176717681769177017711788Next
Closed New Topic
Member
Posts: 30,566
Joined: Nov 1 2006
Gold: Locked
Warn: 10%
Mar 22 2010 01:21pm
Quote (Sqnman007 @ Mar 22 2010 06:50pm)
Przejebałem 16,000 fg :-/

Chujnia z grzybniom. Kurwa miesiąc mi zajmie zanim to odrobię.


Lol, to n1.Ja też mam mały downsing niestety, ale ok. 350$ na koncie jest.
Member
Posts: 10,722
Joined: Jul 6 2006
Gold: Locked
Mar 23 2010 06:28am
witam z rana :hello: :D

Quote (sim @ 22 Mar 2010 18:43)
o ile w ogole sie to uda;p bo jak narazie to chyba cale forumowe talary przegrales :<


dlugie RL dzisiaj mialem :<


skąd tyle fg naruchałeś?
Member
Posts: 9,046
Joined: Mar 24 2006
Gold: 775.41
Mar 23 2010 07:21am
Quote (Ezekiell @ Mar 23 2010 01:28pm)
witam z rana :hello: :D



skąd tyle fg naruchałeś?


sprzedalem scale za 3k
Member
Posts: 10,722
Joined: Jul 6 2006
Gold: Locked
Mar 23 2010 07:37am
Quote (sim @ 23 Mar 2010 14:21)
sprzedalem scale za 3k


a to szkoda, całkiem fajna była :D

a kupujesz coś?
Member
Posts: 28,468
Joined: Nov 25 2006
Gold: 199.00
Mar 23 2010 11:40am
Ktos z Alcoholikow bedzie gral na nowej drabindze w grze Diablo II ?
Member
Posts: 10,722
Joined: Jul 6 2006
Gold: Locked
Mar 23 2010 11:50am
Quote (Daniek @ 23 Mar 2010 18:40)
Ktos z Alcoholikow bedzie gral na nowej drabindze w grze Diablo II ?


ja nie, sry
Member
Posts: 1,227
Joined: Mar 18 2007
Gold: 727.94
Mar 23 2010 02:14pm
Quote (Daniek @ Mar 23 2010 05:40pm)
Ktos z Alcoholikow bedzie gral na nowej drabindze w grze Diablo II ?


Niestety ale mógłby być ten Reset w wakacje.Dzisiaj musiałbym zarwać noc a jutro praktyki :/ Więc w tym sezonie na pewno nie pogram, nawet nie mam z kim.
Member
Posts: 28,468
Joined: Nov 25 2006
Gold: 199.00
Mar 23 2010 02:21pm
Quote (Jasiniak @ 23 Mar 2010 21:14)
Niestety ale mógłby być ten Reset w wakacje.Dzisiaj musiałbym zarwać noc a jutro praktyki :/ Więc w tym sezonie na pewno nie pogram, nawet nie mam z kim.


Ja w tygodniu tez nie mam zbytnio czasu, lecz mysle, ze w weekend pogram cos wiecej. Jbc to pisz PM / *Negreanu
Member
Posts: 16,828
Joined: Dec 28 2005
Gold: 4.20
Mar 24 2010 05:05am
Dzień dobry
Member
Posts: 30,566
Joined: Nov 1 2006
Gold: Locked
Warn: 10%
Mar 24 2010 08:09am
Quote (Daniek @ Mar 23 2010 10:21pm)
Ja w tygodniu tez nie mam zbytnio czasu, lecz mysle, ze w weekend pogram cos wiecej. Jbc to pisz PM / *Negreanu


lol
Go Back To LS Guild Chat Topic List
Prev1176717681769177017711788Next
Closed New Topic