Quote (Jasiniak @ 23 Mar 2010 21:14)
Niestety ale mógłby być ten Reset w wakacje.Dzisiaj musiałbym zarwać noc a jutro praktyki :/ Więc w tym sezonie na pewno nie pogram, nawet nie mam z kim.
Ja w tygodniu tez nie mam zbytnio czasu, lecz mysle, ze w weekend pogram cos wiecej. Jbc to pisz PM / *Negreanu