Quote (Sqnman007 @ 22 Mar 2010 17:50)
Przejebałem 16,000 fg :-/
Chujnia z grzybniom. Kurwa miesiąc mi zajmie zanim to odrobię.
jak sie ma fg z pokera to lepiej je od razu wydac

w sumie to mi tez ostatnio troche zle idzie a jeszcze musze pare star upg jebnac
