d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > d2jsp > Ladder Slasher > LS Guild Chat > Alcohol™ Guild Chat > For Alcohol™ Member & Friends
Prev1176217631764176517661788Next
Closed New Topic
Member
Posts: 16,387
Joined: Oct 23 2007
Gold: 0.00
Mar 16 2010 11:46am
Quote (Ezekiell @ 16 Mar 2010 20:33)
raczej nikogo nie znajdziesz, ale wpadaj częściej, bo gadamy tu o wszystkim :P
no coz nic innego mi nie pozostaje jak samotne tulanie sie po zlowrogich krwawych wrzosowiskach w pojedynke ;c

A co to w ogole za historia z Irkiem?

This post was edited by aowheadhunter on Mar 16 2010 11:47am
Member
Posts: 30,566
Joined: Nov 1 2006
Gold: Locked
Warn: 10%
Mar 16 2010 12:18pm
Quote (Ezekiell @ Mar 16 2010 07:33pm)
bywa i tak :P



raczej nikogo nie znajdziesz, ale wpadaj częściej, bo gadamy tu o wszystkim :P


A ja myślę, że znajdą się chętni, chociaż to raczej nie ja.
Member
Posts: 10,722
Joined: Jul 6 2006
Gold: Locked
Mar 16 2010 04:11pm
Quote (aowheadhunter @ 16 Mar 2010 18:46)
no coz nic innego mi nie pozostaje  jak samotne tulanie sie po zlowrogich krwawych wrzosowiskach w pojedynke ;c

A co to w ogole za historia z Irkiem?


Irek ma suspa na pół roku najprawdopodobniej za podanie na tym czacie linka (w oględny sposób) do strony z pewnym nielubianym wśród wyższych sfer tego forum filmem <_<

Quote (Rafalek @ 16 Mar 2010 19:18)
A ja myślę, że znajdą się chętni, chociaż to raczej nie ja.


pół naszej gildii nie żyje, spośród pozostałej połowy rzadko kto przejawia chęć grania w d2 ;(
Member
Posts: 9,046
Joined: Mar 24 2006
Gold: 775.41
Mar 16 2010 04:15pm
Quote (Ezekiell @ Mar 16 2010 11:11pm)
Irek ma suspa na pół roku najprawdopodobniej za podanie na tym czacie linka (w oględny sposób) do strony z pewnym nielubianym wśród wyższych sfer tego forum filmem <_<



pół naszej gildii nie żyje, spośród pozostałej połowy rzadko kto przejawia chęć grania w d2 ;(


ja bede gral!

btw wlasnie sprzedalem heala co ostanio znalazlem za 900 fg :banana: :banana: :banana: :banana:

a teraz z psem i do spania

This post was edited by sim on Mar 16 2010 04:18pm
Member
Posts: 10,722
Joined: Jul 6 2006
Gold: Locked
Mar 16 2010 04:20pm
Quote (sim @ 16 Mar 2010 23:15)
ja bede gral!

btw wlasnie sprzedalem heala co ostanio znalazlem za 900 fg  :banana:  :banana:  :banana:  :banana:

a teraz z psem i do spania


no to ładnie poszedł :D

gn8
Member
Posts: 30,566
Joined: Nov 1 2006
Gold: Locked
Warn: 10%
Mar 16 2010 05:10pm
Tak spojrzałem to rzeczywiście mamy z 10 aktywnych memberów :D
Member
Posts: 8,612
Joined: Jun 29 2007
Gold: 2.00
Mar 17 2010 06:18am
Quote (aowheadhunter @ Mar 16 2010 06:11pm)
Witam
Nie wiem czy to dobre miejsce ale sie zapytam :P
Jesli ktos tutaj moze robi team na reset lindura chetnie bym sie podkleil :)


reset ladera?:D ja moge zaczac grac jesli bedzie reset:P czy juz byl?:D
Member
Posts: 36,422
Joined: Jul 31 2007
Gold: 42,211.79
Mar 17 2010 06:27am
Quote (wtyka @ Mar 17 2010 01:18pm)
reset ladera?:D ja moge zaczac grac jesli bedzie reset:P  czy juz byl?:D


23 marca jest.
Member
Posts: 1,227
Joined: Mar 18 2007
Gold: 727.94
Mar 17 2010 09:38am
Quote (aowheadhunter @ Mar 16 2010 05:46pm)
no coz nic innego mi nie pozostaje  jak samotne tulanie sie po zlowrogich krwawych wrzosowiskach w pojedynke ;c

A co to w ogole za historia z Irkiem?


Może ja zacznę w D2 ale troche lipa że w środku tygodnia :P no prawie
Member
Posts: 16,323
Joined: Sep 25 2005
Gold: 310.00
Mar 17 2010 09:52am
Quote (Jasiniak @ Mar 17 2010 05:38pm)
Może ja zacznę w D2 ale troche lipa że w środku tygodnia :P no prawie


i ja moze cos popykam na weekend :)
Go Back To LS Guild Chat Topic List
Prev1176217631764176517661788Next
Closed New Topic