Quote (aowheadhunter @ 16 Mar 2010 18:46)
no coz nic innego mi nie pozostaje jak samotne tulanie sie po zlowrogich krwawych wrzosowiskach w pojedynke ;c
A co to w ogole za historia z Irkiem?
Irek ma suspa na pół roku najprawdopodobniej za podanie na tym czacie linka (w oględny sposób) do strony z pewnym nielubianym wśród wyższych sfer tego forum filmem

Quote (Rafalek @ 16 Mar 2010 19:18)
A ja myślę, że znajdą się chętni, chociaż to raczej nie ja.
pół naszej gildii nie żyje, spośród pozostałej połowy rzadko kto przejawia chęć grania w d2 ;(