d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > d2jsp > Ladder Slasher > LS Guild Chat > ¤ Revolta Guild Chat ¤
Prev1176117621763176417652396Next
Closed New Topic
Member
Posts: 15,904
Joined: Jul 6 2005
Gold: 26,809.75
Nov 30 2009 11:30pm
dzień dobry
Member
Posts: 41,017
Joined: Jul 4 2005
Gold: 871.28
Dec 1 2009 12:20am
Quote (thorgal999 @ 1 Dec 2009 06:30)
dzień dobry


:hug:

Gratki podejscia i ciekawych dropow Alus! :thumbsup:
Milego dnia zycze, ja sie zbieram do szkoly :) o 17 basket.
Member
Posts: 32,115
Joined: Apr 5 2006
Gold: 17,207.25
Dec 1 2009 12:42am
Witam witam i o zdrówko pytam :hug: :hello: .
Dobrego dnia prosiaczki :rolleyes:
Jade po plany uczelni - budynek B i C, a budynek A oddaję.
Potem może slashing, jak nie będzie grupy to zabieram się za inżynierską....

Pozdro :) .
Member
Posts: 11,890
Joined: Jun 4 2005
Gold: 11,122.16
Dec 1 2009 02:49am
Heja

Nie mam czasu ostatnio grać :(

Itemiki odesłałem juz dawno

Trzymajcie się i gl ;)
Member
Posts: 36,422
Joined: Jul 31 2007
Gold: 42,211.79
Dec 1 2009 03:02am
Quote (Lord_Jox @ Dec 1 2009 09:49am)
Heja

Nie mam czasu ostatnio grać :(

Itemiki odesłałem juz dawno

Trzymajcie się i gl ;)


To nic Andrzejku :) Pozałatwiaj co masz zalatwic i graj dalej ^^
Pewnie w pracy duzo do zrobienia?
Member
Posts: 5,842
Joined: Sep 21 2006
Gold: 307.66
Dec 1 2009 03:08am
Dzien dobry Revolciaki :)
Member
Posts: 36,422
Joined: Jul 31 2007
Gold: 42,211.79
Dec 1 2009 03:19am
Quote (mar_j @ Dec 1 2009 10:08am)
Dzien dobry Revolciaki :)


Siema Mariusz
Member
Posts: 7,902
Joined: Aug 1 2006
Gold: Locked
Dec 1 2009 05:04am
Witaaam
Member
Posts: 40,446
Joined: Dec 5 2007
Gold: 7,517.50
Warn: 10%
Dec 1 2009 05:26am
Cześć Revolta szukam axe setu ma ktoś z was na sprzedasz?
A dokładniej interesują mnie lvle 35 , 45 , 55 Oraz Tank Armor lvl req. 55 +100% ee
Member
Posts: 11,890
Joined: Jun 4 2005
Gold: 11,122.16
Dec 1 2009 07:46am
Quote (Zeratull @ 1 Dec 2009 10:02)
To nic Andrzejku :) Pozałatwiaj co masz zalatwic i graj dalej ^^
Pewnie w pracy duzo do zrobienia?


No niestety zbliża się koniec roku mi mam zajeb po kolana

Jeszcze jakaś komisja z krajów europejskich przyjeżdża do nas 11 grudnia, panika ogólna :)

This post was edited by Lord_Jox on Dec 1 2009 08:04am
Go Back To LS Guild Chat Topic List
Prev1176117621763176417652396Next
Closed New Topic