d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > d2jsp > Ladder Slasher > LS Guild Chat > Alcohol™ Guild Chat > For Alcohol™ Member & Friends
Prev1175917601761176217631788Next
Closed New Topic
Member
Posts: 19,599
Joined: Oct 4 2007
Gold: 20.07
Mar 14 2010 03:02pm
Quote (sim @ Mar 14 2010 10:37pm)
mysle, tez nad zakupem jakiejs konsoli, ale raczej ps2, xboxa :<


PlayStation 2 jest dość starą konsolą... Jeśli miałbym wybierać z tych dwóch to x360 bym wybrał.



This post was edited by 2007 on Mar 14 2010 03:03pm
Member
Posts: 30,566
Joined: Nov 1 2006
Gold: Locked
Warn: 10%
Mar 14 2010 03:46pm
Quote (2007 @ Mar 14 2010 11:02pm)
PlayStation 2 jest dość starą konsolą... Jeśli miałbym wybierać z tych dwóch to x360 bym wybrał.


Sim pewnie mówi o zwykłym xboxie ;) A po ile jest xbox360 teraz?


Byłem wczoraj i brata i też sobie narobiłem ochoty na ps3, bo w bf2 grał, ale nie mam kasy na takie atrakcje ;d

This post was edited by Rafalek on Mar 14 2010 03:46pm
Member
Posts: 36,422
Joined: Jul 31 2007
Gold: 42,211.79
Mar 14 2010 04:08pm
http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=40581030&f=272

Glosowac chlopaki na tak !
przydatna sugestia :P
Member
Posts: 10,722
Joined: Jul 6 2006
Gold: Locked
Mar 14 2010 04:16pm
Quote (Zeratull @ 14 Mar 2010 23:08)
http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=40581030&f=272

Glosowac chlopaki na tak !
przydatna sugestia :P


zagłosowaned :)
Member
Posts: 9,046
Joined: Mar 24 2006
Gold: 775.41
Mar 14 2010 04:21pm
Quote (Rafalek @ Mar 14 2010 10:46pm)
Sim pewnie mówi o zwykłym xboxie  ;) A po ile jest xbox360 teraz?


Byłem wczoraj i brata i też sobie narobiłem ochoty na ps3, bo w bf2 grał, ale nie mam kasy na takie atrakcje ;d


wiesz, ja to bym cos takeigo zakupil o do piwka z kumplamiczasem mozna pograc, do tego jakies 3-4 gry typu pilka, wyscigi, bijatyka i cos jeszcze, wiec nie chce wydawac za duzo kaski
Member
Posts: 10,722
Joined: Jul 6 2006
Gold: Locked
Mar 15 2010 01:40pm
15 Mar 2010 20:39 Ezekiell Earned 1 Guild Point(s)

na 1 :P
Member
Posts: 36,422
Joined: Jul 31 2007
Gold: 42,211.79
Mar 15 2010 01:43pm
Quote (Ezekiell @ Mar 15 2010 08:40pm)
15 Mar 2010 20:39  Ezekiell  Earned 1 Guild Point(s)

na 1 :P


Gratki, ja rowniez :P
Member
Posts: 10,722
Joined: Jul 6 2006
Gold: Locked
Mar 15 2010 01:52pm
Quote (Zeratull @ 15 Mar 2010 20:43)
Gratki, ja rowniez :P


zdecydowanie za dużo tych drzwi :D
Member
Posts: 36,422
Joined: Jul 31 2007
Gold: 42,211.79
Mar 15 2010 03:37pm
Quote (Ezekiell @ Mar 15 2010 08:52pm)
zdecydowanie za dużo tych drzwi :D


Dojdz do 5 to ciekawe co powiesz :D
Member
Posts: 28,468
Joined: Nov 25 2006
Gold: 199.00
Mar 15 2010 03:50pm
Jak tam osiagniecia w LS ?

/fakeedit/ wbijam 14.5k przy okazji ;)
Go Back To LS Guild Chat Topic List
Prev1175917601761176217631788Next
Closed New Topic