Quote (Rafalek @ Mar 14 2010 10:46pm)
Sim pewnie mówi o zwykłym xboxie

A po ile jest xbox360 teraz?
Byłem wczoraj i brata i też sobie narobiłem ochoty na ps3, bo w bf2 grał, ale nie mam kasy na takie atrakcje ;d
wiesz, ja to bym cos takeigo zakupil o do piwka z kumplamiczasem mozna pograc, do tego jakies 3-4 gry typu pilka, wyscigi, bijatyka i cos jeszcze, wiec nie chce wydawac za duzo kaski