d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > d2jsp > Ladder Slasher > LS Guild Chat > ¤ Revolta Guild Chat ¤
Prev1175717581759176017612396Next
Closed New Topic
Member
Posts: 25,531
Joined: May 8 2007
Gold: 3,720.00
Nov 29 2009 09:34am
Witam my friends from Revolta :love:

Quote (thorgal999 @ 29 Nov 2009 02:44)
dzień dobry


Thank you for the runs :wub:
Member
Posts: 36,422
Joined: Jul 31 2007
Gold: 42,211.79
Nov 29 2009 09:48am
Quote (MotherOfTwo @ Nov 29 2009 04:34pm)
Witam my friends from Revolta :love:



Thank you for the runs :wub:


Another lesson of polish language:
"Witam my friends from Revolta" means Witam moich przyjaciół z Revolty :)

Hello Marie :hello: :)
Member
Posts: 25,531
Joined: May 8 2007
Gold: 3,720.00
Nov 29 2009 09:57am
Quote (Zeratull @ 29 Nov 2009 10:48)
Another lesson of polish language:
"Witam my friends from Revolta" means Witam moich przyjaciół z Revolty :)

Hello Marie :hello: :)


dzięki :wub:
Member
Posts: 32,115
Joined: Apr 5 2006
Gold: 17,207.25
Nov 29 2009 10:20am
Witam Panią :hello: Mario :hug: :) .

Nowy komputer w pokoju. Stary oddałem siostrze.
W skrócie:
Intel Core 2 Quad 2,4 GHz (4 rdzenie)
GeForce 8800 GTX 768 MB
2 GB ramu - pokazuje 3,5, nie pamiętam, czy to błąd!
BenQ LCD 22 cale (to chyba sprzedam za 4 stówy)
500 GB dysku.

Boże jak LS ładnie wygląda na Full Screenie :hug: .


Jeszcze tylko podzielić neta na 2 kompy i w razie czego monitor zwykły jak LCD sprzedam i będzie gitara...
Member
Posts: 36,422
Joined: Jul 31 2007
Gold: 42,211.79
Nov 29 2009 10:39am
Quote (q^p @ Nov 29 2009 05:20pm)
Witam Panią :hello: Mario :hug: :) .

Nowy komputer w pokoju. Stary oddałem siostrze.
W skrócie:
Intel Core 2 Quad 2,4 GHz (4 rdzenie)
GeForce 8800 GTX 768 MB
2 GB ramu - pokazuje 3,5, nie pamiętam, czy to błąd!
BenQ LCD 22 cale (to chyba sprzedam za 4 stówy)
500 GB dysku.

Boże jak LS ładnie wygląda na Full Screenie :hug: .


Jeszcze tylko podzielić neta na 2 kompy i w razie czego monitor zwykły jak LCD sprzedam i będzie gitara...


ładny ;D procek naprawde zajebisty ;x
grafa ujdzie.
Member
Posts: 41,017
Joined: Jul 4 2005
Gold: 871.28
Nov 29 2009 03:08pm
Ladny komp Ukasz, ale przy 4 rdzeniowym procku 2 GB ramu i 32 bitowy system? to mija sie z celem :) :hug: doloz 2 GB, i zaladuj 64 bitowy OS ( tylko nie XP.. )
Zostalbym przy LCD, w koncu na czyms musza sie te wszystkie ladne obrazy prezentowac :) CRT sprzedaj :unsure:

Ja sie przymierzam od zawsze do wymiany sprzetu, ale zawsze kase strace.. :(

Quote (Zeratull @ 29 Nov 2009 22:26)
no ja kurwa pierdole mac w dupe ble ble ble....
caly dzien nie moge znalesc dobrego teamu. dzisiaj od 25 chyba gram. mialem team do 43 chyba lvlu. teraz solo.... żaaaaaaaaaaaaaaal. kurwa mac nic, kompletnie nic...


niie ma nic gorszego jak zatrzymac sie na 6x.. strasznie ciezko o team :(

This post was edited by markov on Nov 29 2009 03:33pm
Member
Posts: 36,422
Joined: Jul 31 2007
Gold: 42,211.79
Nov 29 2009 03:26pm
no ja kurwa pierdole mac w dupe ble ble ble....
caly dzien nie moge znalesc dobrego teamu. dzisiaj od 25 chyba gram. mialem team do 43 chyba lvlu. teraz solo.... żaaaaaaaaaaaaaaal. kurwa mac nic, kompletnie nic...
Member
Posts: 32,115
Joined: Apr 5 2006
Gold: 17,207.25
Nov 29 2009 05:20pm
LOL kurwa chyba warto było :hug:
Brawooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo


This post was edited by q^p on Nov 29 2009 05:23pm
Member
Posts: 36,422
Joined: Jul 31 2007
Gold: 42,211.79
Nov 29 2009 05:20pm
13.11.2009 - 77th mq attempt, monk FAIL on 3rd door. +1gp for Revolta

00:17 Click, the door unlocks.
00:17 Click, the door unlocks.
00:17 Click, the door unlocks.
00:17 Click, the door unlocks. A shining light welcomes you warmly. Congratulations! You have successfully completed the master quest! You have unlocked the next secret character! Congratulations!

02.12.2009 - 81th mq attempt, monk PASS 3142. +10gp for Revolta

Co sie odwlecze to nie uciecze :D

:banana: :banana:

Climb w chuj ciezki bo wiekszosc solo ;x

This post was edited by Zeratull on Nov 29 2009 05:21pm
Member
Posts: 5,689
Joined: Jun 21 2005
Gold: 0.00
Nov 29 2009 05:22pm
Nie sluchales Patryka Radzio a tu masz :DD mowilem Ci szkrabie ze passniesz :D
Go Back To LS Guild Chat Topic List
Prev1175717581759176017612396Next
Closed New Topic