Quote (Leny @ 27 Nov 2009 22:56)
ale wlasnie problem w tym ze ja nie chce znowu sie uzaleznic

no powiedzmy sobie szczerze, ls to nie jest zbyt rozwijajaca gra

jesli chodzi o itemy to miecza 55
chyba zostawie, a na nizsze to sa jakies zamienniki niewiele gorsze :< tez zalezy od ofert
gra jak gra, ta sie przynajmniej regularnie rozwija

gra jest do tego zeby sprawiala przyjemnosc i zeby bylo z kim w nia grac
nizsze, to sa raczej jedyne, jakie mamy.. te drugie to Grzesia, no i Ukasz ma swoje.