Quote (Leny @ 27 Nov 2009 19:25)
na pingwiny sie czas znajdzie

i pewnie czasem tez troche bym popykal lokiem, teraz to sie glownie zastanawialem nad sprzedaza meele crapow i kupnem jakiegos xboxa/ps3 a za reszte kupic casterowego cos

jakos do warlocka trzeba dojsc Lencio, nawet o tym nie mysl ! Lada dzien bedzie nowy update, ktory podobno b. duzo zmieni, przynajmniej w wygladzie.. poczekaj i sprawdz
Nie sprzedawaj bo czym bedziemy grali
Lepiej bys zrobil pykajac kilka climbow warlockiem, na arenie to nie problem, a z pewnoscia Ci sie zwroci

Wrocilem wlasnie od dziewczyny, wczesniej silownia, szkola, i tak w kolko


Marie
This post was edited by markov on Nov 27 2009 03:40pm