d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > d2jsp > Ladder Slasher > LS Guild Chat > ¤ Revolta Guild Chat ¤
Prev1175417551756175717582396Next
Closed New Topic
Member
Posts: 17,638
Joined: Sep 14 2006
Gold: 218.00
Nov 27 2009 10:07am
Quote (LukaSss @ 27 Nov 2009 16:37)
Że jeszcze ktoś daje się nabierać http://forums.d2jsp.org/user.php?i=0 =0 --> profil osoby która w niego klika.


rotfl owned :D

ce btw

ehh zastanawiam sie nad lsowa emerytura, tym razem na powaznie juz, jakos coraz mniej przyjemnosci mi to sprawia, a nie chce tracic znowu calych dni na nolifie tak jak kiedys, ostatnio bardziej mi sie podoba rl :p a po za tym jest pare rzeczy na df ktore chetnie bym kupil ^^
Member
Posts: 36,422
Joined: Jul 31 2007
Gold: 42,211.79
Nov 27 2009 10:27am
Quote (Leny @ Nov 27 2009 05:07pm)
rotfl owned :D

ce btw

ehh zastanawiam sie nad lsowa emerytura, tym razem na powaznie juz, jakos coraz mniej przyjemnosci mi to sprawia, a nie chce tracic znowu calych dni na nolifie tak jak kiedys, ostatnio bardziej mi sie podoba rl :p a po za tym jest pare rzeczy na df ktore chetnie bym kupil ^^


nawet o tym nie mysl.
Member
Posts: 32,115
Joined: Apr 5 2006
Gold: 17,207.25
Nov 27 2009 10:36am
Quote (Zeratull @ 27 Nov 2009 17:27)
nawet o tym nie mysl.


Potwierdzam. Pomyśl o tym jeszcze raz a dostaniesz bana kurwa!
Member
Posts: 19,158
Joined: Feb 18 2007
Gold: 0.00
Nov 27 2009 10:53am
nie mysl o tym leny :cry:
Member
Posts: 32,115
Joined: Apr 5 2006
Gold: 17,207.25
Nov 27 2009 10:53am
Quote (Mefju @ 27 Nov 2009 17:53)
nie mysl o tym leny :cry:


Smutno mi się zrobiło :(
I co nawet w pingwiny nie pogramy????
Member
Posts: 19,158
Joined: Feb 18 2007
Gold: 0.00
Nov 27 2009 10:58am
Quote (q^p @ 27 Nov 2009 17:53)
Smutno mi się zrobiło :(
I co nawet w pingwiny nie pogramy????


jakie pingwiny m8 :D ?
Member
Posts: 32,115
Joined: Apr 5 2006
Gold: 17,207.25
Nov 27 2009 11:01am
Quote (Mefju @ 27 Nov 2009 17:58)
jakie pingwiny m8 :D ?


http://bombermana.wyspagier.pl/

:D
Member
Posts: 25,530
Joined: May 8 2007
Gold: 3,720.00
Nov 27 2009 11:07am
Hi everyone!!!
Where were you all last night when I needed you!!!!
There was absolutely no way I could get a group for my last character to climb, level 50...
I managed to solo to 51, but after almost one hour I gave up and went to bed... :(

I'm at work now, so slashing will have to wait till later again tonight..
Miss you all :hug:
Member
Posts: 17,638
Joined: Sep 14 2006
Gold: 218.00
Nov 27 2009 12:25pm
na pingwiny sie czas znajdzie :p i pewnie czasem tez troche bym popykal lokiem, teraz to sie glownie zastanawialem nad sprzedaza meele crapow i kupnem jakiegos xboxa/ps3 a za reszte kupic casterowego cos :p
Member
Posts: 41,017
Joined: Jul 4 2005
Gold: 871.28
Nov 27 2009 03:38pm
Quote (Leny @ 27 Nov 2009 19:25)
na pingwiny sie czas znajdzie :p i pewnie czasem tez troche bym popykal lokiem, teraz to sie glownie zastanawialem nad sprzedaza meele crapow i kupnem jakiegos xboxa/ps3 a za reszte kupic casterowego cos :p


:sniper:
jakos do warlocka trzeba dojsc Lencio, nawet o tym nie mysl ! Lada dzien bedzie nowy update, ktory podobno b. duzo zmieni, przynajmniej w wygladzie.. poczekaj i sprawdz :)
Nie sprzedawaj bo czym bedziemy grali :D
Lepiej bys zrobil pykajac kilka climbow warlockiem, na arenie to nie problem, a z pewnoscia Ci sie zwroci :)

:hug: Wrocilem wlasnie od dziewczyny, wczesniej silownia, szkola, i tak w kolko :unsure:


:hello: Marie :)

This post was edited by markov on Nov 27 2009 03:40pm
Go Back To LS Guild Chat Topic List
Prev1175417551756175717582396Next
Closed New Topic