Quote (Jasiniak @ Mar 5 2010 09:28pm)
A ja przed prawkiem nigdy nie jeździłem no może raz tylko

Ogólnie ojciec miał furki z automatyczną skrzynią

Nie było na czym się uczyć
ja w sumie tez nie, ale tera przez ostatnie 2 tygodnie bez auta( w wasztacie jest) to tragedia :< zwlaszcza na treningi,albo mecze to pozniej zmeczony przez pol miasta wracam tramwajami i autobusem :<