Quote (markov @ 26 Nov 2009 22:25)
oj panowie, ale cisza

Opowiadac jak dzien minal!
dobranoc! Uciekam juz do lozka.. zmeczony cos jestem

Sinus, jak tam brzdac?

Dzisiaj po godzinie 11 wrocili ze szpitala, pierwsza nocka w domu dzis

Maluszek jest grzeczny i slodki. Malo kiedy placze. Ciagnie cyca, sra, spi,i tak w kolko

Za to tatus 3 dni pil ze hoho
A Jeszcze w sobote czeka mnie rodzinna poprawka, takze dzidzius opity. hehe!
e: Tatus pil dwa dni
This post was edited by Sinek on Nov 26 2009 03:54pm