Quote (Sqnman007 @ 5 Mar 2010 13:29)
Proszę państwa informuję was , że oto po 2 latach jazdy bez prawo jazdy sqn został...
Ujebany na egzaminie ;-/
mój sąsiad miał 30 lat prawo jazdy, złapali go jak kierował nawalony, już 6 razy zdawał

e.
5 Mar 2010 12:43 sim Earned 1 Guild Point(s)
450 gp, gz
This post was edited by Ezekiell on Mar 5 2010 07:06am