Quote (aniolek @ 25 Feb 2010 00:17)
wiedzialem ze bedzie cos takiego

no coz i tak bede musial dagi kupic jakbym na monka passnal
a ze mnie nie stac to palem bede pewnie do resetu jechal, a on clubami ladnie macha

e: ok, juz mam w eq ja

od piatku zaczynam slashowanie zeby sprawdzic nowy nabytek
e: i chcialbym powiedziec iz da_stud jest spoko kolo, coz czekal na mnie az zdobede fg (prawie tydzien) nie wystawiajac cluba na sell

Kup daggery bo nie mamy 50 , 55.
A na mojej 45 to daleko nie zajedziemy
