d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > d2jsp > Ladder Slasher > LS Guild Chat > Alcohol™ Guild Chat > For Alcohol™ Member & Friends
Prev1174217431744174517461788Next
Closed New Topic
Member
Posts: 9,046
Joined: Mar 24 2006
Gold: 775.41
Feb 25 2010 07:07am
Quote (aniolek @ Feb 25 2010 12:17am)
wiedzialem ze bedzie cos takiego :D

no coz i tak bede musial dagi kupic jakbym na monka passnal
a ze mnie nie stac to palem bede pewnie do resetu jechal, a on clubami ladnie macha :P

e: ok, juz mam w eq ja :D

od piatku zaczynam slashowanie zeby sprawdzic nowy nabytek

e: i chcialbym powiedziec iz da_stud jest spoko kolo, coz czekal na mnie az zdobede fg (prawie tydzien) nie wystawiajac cluba na sell :)


ladny clubowicz ^^ w sam raz dla mojego wellera ;p
Member
Posts: 12,901
Joined: Oct 16 2007
Gold: 892.55
Feb 25 2010 08:20am
czy mi sie wydaje czy zmienili odliczanie do konca warna, zawsze pisalo ile dni zostalo, teraz mam dokladna date nawet z godzina...

poza tym chyba ktos w chuja przygral bo mam miec sciagniecie dopiero 21 marca, a jak dostalem warna to byl on chyba na 20-30 dni
Member
Posts: 9,046
Joined: Mar 24 2006
Gold: 775.41
Feb 25 2010 08:27am
Quote (aniolek @ Feb 25 2010 03:20pm)
czy mi sie wydaje czy zmienili odliczanie do konca warna, zawsze pisalo ile dni zostalo, teraz mam dokladna date nawet z godzina...

poza tym chyba ktos w chuja przygral bo mam miec sciagniecie dopiero 21 marca, a jak dostalem warna to byl on chyba na 20-30 dni


ja niestety nie pomoge, jeszcze nie dostalem nigdy warna :<
Member
Posts: 36,422
Joined: Jul 31 2007
Gold: 42,211.79
Feb 25 2010 09:22am
Quote (sim @ Feb 25 2010 03:27pm)
ja niestety nie pomoge, jeszcze nie dostalem nigdy warna :<


Powinienes sie cieszyc :P
Member
Posts: 40,446
Joined: Dec 5 2007
Gold: 7,517.50
Warn: 10%
Feb 26 2010 02:00am
Uprzejmie informuje , iż godnie nas wczoraj reprezentowałem.

Wydoiłem 7 Broków eksportów i 1 mocną wiśnie.

Dzisiaj mnie łeb nakurwia ale jestem szczęśliwy bo w końcu znowu najebałem sie jak za małolata i poczułem się młodszy :D :D :D

This post was edited by Sqnman007 on Feb 26 2010 02:00am
Member
Posts: 10,722
Joined: Jul 6 2006
Gold: Locked
Feb 26 2010 03:05am
witam i pozdrawiam :hello:
Member
Posts: 16,828
Joined: Dec 28 2005
Gold: 4.20
Feb 26 2010 03:25am
Dzień dobry wszystkim :D
Member
Posts: 9,046
Joined: Mar 24 2006
Gold: 775.41
Feb 26 2010 07:43am
Quote (LukaSss @ Feb 26 2010 10:25am)
Dzień dobry wszystkim :D


ni chuja, ze dobry :<

dobilem do MQ, pierwsze drzwi otworzylem, biore kolejny klucz ale tak go tylko lekko podnioslem, przesuwajac jakies 0,5 cm i zrezygnowalem z niego, wiec go odlozylem na miejsce, a tu boom kurwaaaaaaaa ;<
Member
Posts: 40,446
Joined: Dec 5 2007
Gold: 7,517.50
Warn: 10%
Feb 27 2010 02:14am
Quote (aniolek @ 25 Feb 2010 00:17)
wiedzialem ze bedzie cos takiego :D

no coz i tak bede musial dagi kupic jakbym na monka passnal
a ze mnie nie stac to palem bede pewnie do resetu jechal, a on clubami ladnie macha :P

e: ok, juz mam w eq ja :D

od piatku zaczynam slashowanie zeby sprawdzic nowy nabytek

e: i chcialbym powiedziec iz da_stud jest spoko kolo, coz czekal na mnie az zdobede fg (prawie tydzien) nie wystawiajac cluba na sell :)


Kup daggery bo nie mamy 50 , 55.

A na mojej 45 to daleko nie zajedziemy :D
Member
Posts: 32,115
Joined: Apr 5 2006
Gold: 17,207.25
Feb 27 2010 03:10am
:hello:
Go Back To LS Guild Chat Topic List
Prev1174217431744174517461788Next
Closed New Topic