Quote (Skitels @ Nov 17 2009 01:07pm)
W ramach pojednania Trastow i Revolciakow + przeprosiny w strone Mariusza za to co odwalil Jamie , chcialem oto podarowac maly upominek dla jednego z was

oto moje wypociny z rana

wiem ze to nie gfx pro jak Marecki Gumka albo Diabetikcostam ale zawsze cos xD
Ryju dla Daniela
http://www.ls.dunaicapa.hu/900.jpg
mama nadzieje ze zadzaial , i jak cos zaparkowalem na 30

dajcie znac jak szukacie ludzia do catasow

Jesli o mnie chodzi to nie bylo sprawy

Piekny gest i calkiem niezla robota, gratki
