d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > d2jsp > Ladder Slasher > LS Guild Chat > ¤ Revolta Guild Chat ¤
Prev1172717281729173017312396Next
Closed New Topic
Member
Posts: 41,017
Joined: Jul 4 2005
Gold: 871.28
Nov 17 2009 07:08am
Quote (Skitels @ 17 Nov 2009 14:07)
W ramach pojednania Trastow i Revolciakow + przeprosiny w strone Mariusza za to co odwalil Jamie , chcialem oto podarowac maly upominek dla jednego z was :)

oto moje wypociny z rana :P wiem ze to nie gfx pro jak Marecki Gumka albo Diabetikcostam ale zawsze cos xD

Ryju dla Daniela


http://www.ls.dunaicapa.hu/900.jpg


mama nadzieje ze zadzaial , i jak cos zaparkowalem na 30 :P dajcie znac jak szukacie ludzia do catasow :P


:hug:
ramke dodaj do tla ( ctrl + a na nowej warstwie, edit -> stroke, 1 px black inside ;) )

Ja wrocilem ze szkoly, pozniej czeka mnie wizyta u klienta ( nareszcie jakis cash :D ) :) :hug:
Member
Posts: 13,770
Joined: Jan 2 2008
Gold: 1,461.66
Nov 17 2009 07:10am
Quote (markov @ 17 Nov 2009 14:08)
:hug:
ramke dodaj do tla ( ctrl + a na nowej warstwie, edit -> stroke, 1 px black inside ;) )

Ja wrocilem ze szkoly, pozniej czeka mnie wizyta u klienta ( nareszcie jakis cash :D ) :) :hug:


myslalem bardzij o profach ale nie wiem skad te ikonki ( te ladniejeszcze ) zassac :P

Member
Posts: 41,017
Joined: Jul 4 2005
Gold: 871.28
Nov 17 2009 07:11am
Quote (Skitels @ 17 Nov 2009 14:10)
myslalem bardzij o profach ale nie wiem skad te ikonki ( te ladniejeszcze ) zassac :P


gdzies kiedys byla stronka gdzie byly wszystkie grafiki do LS w wysokiej rozdzielczosci :unsure: , musialbys na forum spytac.

Bez ramki sie nie obejdzie na takim jasnym sigu :D Ladny btw :hug:
Member
Posts: 13,770
Joined: Jan 2 2008
Gold: 1,461.66
Nov 17 2009 07:23am
Quote (markov @ 17 Nov 2009 14:11)
gdzies kiedys byla stronka gdzie byly wszystkie grafiki do LS w wysokiej rozdzielczosci :unsure: , musialbys na forum spytac.

Bez ramki sie nie obejdzie na takim jasnym sigu :D Ladny btw :hug:


pozniej poszukam i moze zrobie ta ramke :P jak cos nie tak bedzie to wysle do ciebie i ladnie obrobisz Danielowi .... tlo :P
Member
Posts: 15,904
Joined: Jul 6 2005
Gold: 26,809.75
Nov 17 2009 07:40am
Mystical tempered diamond plate mail
Level Req: 45
Defense: 74 to 223

+100% Enhanced Effect
+8% Block
+2 Jubilance


ktoś wie ile mogę za to krzyknąć ?? mniej więcej chociaż ...
Member
Posts: 25,530
Joined: May 8 2007
Gold: 3,720.00
Nov 17 2009 08:13am
Witam :)

Quote (thorgal999 @ 17 Nov 2009 08:40)
Mystical tempered diamond plate mail
Level Req: 45
Defense: 74 to 223

+100% Enhanced Effect
+8% Block
+2 Jubilance


ktoś wie ile mogę za to krzyknąć ?? mniej więcej chociaż ...


Wow awesome armor!
Did you find it or buy?
Member
Posts: 41,017
Joined: Jul 4 2005
Gold: 871.28
Nov 17 2009 08:15am
Hey Marie :hug:
how is everything going :) ?

Guess Alek found that armor :thumbsup:
Member
Posts: 15,904
Joined: Jul 6 2005
Gold: 26,809.75
Nov 17 2009 08:50am
Quote (MotherOfTwo @ 17 Nov 2009 15:13)
Witam :)



Wow awesome armor!
Did you find it or buy?


Hello Marie :)
we never had a chance to meet each other so nice to meet You My name is Alek :)

its my first decent heavy EE armor drop. Will try to sell it or maybe i will just keep it. Dont know yet.
If you need smth like that just pm me i'm preaty sure that we can talk about price.

GL
Member
Posts: 32,115
Joined: Apr 5 2006
Gold: 17,207.25
Nov 17 2009 09:24am
Pamietaj Aluś, że twoja zbroja ma 8 bloku, to doda do ceny zwykłego, 100 %ee swetra.
Member
Posts: 17,638
Joined: Sep 14 2006
Gold: 218.00
Nov 17 2009 10:12am
Dzien Dobry Panom
Go Back To LS Guild Chat Topic List
Prev1172717281729173017312396Next
Closed New Topic