Quote (Skitels @ 17 Nov 2009 14:07)
W ramach pojednania Trastow i Revolciakow + przeprosiny w strone Mariusza za to co odwalil Jamie , chcialem oto podarowac maly upominek dla jednego z was

oto moje wypociny z rana

wiem ze to nie gfx pro jak Marecki Gumka albo Diabetikcostam ale zawsze cos xD
Ryju dla Daniela
http://www.ls.dunaicapa.hu/900.jpg
mama nadzieje ze zadzaial , i jak cos zaparkowalem na 30

dajcie znac jak szukacie ludzia do catasow


ramke dodaj do tla ( ctrl + a na nowej warstwie, edit -> stroke, 1 px black inside

)
Ja wrocilem ze szkoly, pozniej czeka mnie wizyta u klienta ( nareszcie jakis cash

)