d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > d2jsp > Ladder Slasher > LS Guild Chat > ¤ Revolta Guild Chat ¤
Prev1171917201721172217232396Next
Closed New Topic
Member
Posts: 19,158
Joined: Feb 18 2007
Gold: 0.00
Nov 13 2009 03:13pm
Quote (Zeratull @ 13 Nov 2009 22:10)
'chyba' :P


patrzymy a tu puk puk we wloszczowej :D
i ukasz z 2 laseczkami, a Ty juz mokro w majtach :DDDDDDD
Member
Posts: 36,422
Joined: Jul 31 2007
Gold: 42,211.79
Nov 13 2009 03:17pm
Quote (Mefju @ Nov 13 2009 10:13pm)
patrzymy a tu puk puk we wloszczowej :D
i ukasz z 2 laseczkami, a Ty juz mokro w majtach :DDDDDDD


WłoszczoWIE !

chyba bym skonczyl grac na dzis ^ ^
Member
Posts: 19,158
Joined: Feb 18 2007
Gold: 0.00
Nov 13 2009 03:19pm
Quote (Zeratull @ 13 Nov 2009 22:17)
WłoszczoWIE !

chyba bym skonczyl grac na dzis ^ ^


i tak nie wiedzialbys co z nimi zrobic :unsure:
Member
Posts: 36,422
Joined: Jul 31 2007
Gold: 42,211.79
Nov 13 2009 04:09pm
Quote (Mefju @ Nov 13 2009 10:19pm)
i tak nie wiedzialbys co z nimi zrobic :unsure:


ukiemu podziekowal a justyne i kolezanki zaprosil do srodka :P
Member
Posts: 36,422
Joined: Jul 31 2007
Gold: 42,211.79
Nov 13 2009 06:08pm
01:07 Boom, the door explodes into a cloud of dust. You have failed the test.

I od nowa...
Member
Posts: 5,437
Joined: Jan 12 2008
Gold: 7,038.35
Nov 13 2009 06:23pm
Quote (Zeratull @ 14 Nov 2009 02:08)
01:07 Boom, the door explodes into a cloud of dust. You have failed the test.

I od nowa...


heh gz punktasa :)
Member
Posts: 36,422
Joined: Jul 31 2007
Gold: 42,211.79
Nov 13 2009 06:49pm
Quote (Lichu @ Nov 14 2009 01:23am)
heh gz punktasa :)


jedyne pocieszenie to takie ze to byl 1200th gp dla gildii
Member
Posts: 15,904
Joined: Jul 6 2005
Gold: 26,809.75
Nov 14 2009 02:28am
dzień dobry wszystkim :)

Zeradku gratuluję podejść :)

w nocy o 3:30 wróciłem z wojaży. od czwartku od 19 do 3:30 w nocy z piątku na sobotę przejechałem z kolegą 24000 km. niemcy - polska.
w ogóle w tym tygodniu zrobiłem z nim ponad 3900 km (wiedeń, bratysława, jakaś wiocha w niemczech) + jeszcze zaliczyłem jedno podejście MQ :) kurcze dużo tego wyszło, padnięty jestem ale fajnie, że się wszystko udało :)

w poniedziałek znowu uderzam palkiem i chcę już mieć monka.
Member
Posts: 41,017
Joined: Jul 4 2005
Gold: 871.28
Nov 14 2009 02:29am
Quote (thorgal999 @ 14 Nov 2009 09:28)
dzień dobry wszystkim :)

Zeradku gratuluję podejść :)

w nocy o 3:30 wróciłem z wojaży. od czwartku od 19 do 3:30 w nocy z piątku na sobotę przejechałem z kolegą 24000 km. niemcy - polska.
w ogóle w tym tygodniu zrobiłem z nim ponad 3900 km (wiedeń, bratysława, jakaś wiocha w niemczech) + jeszcze zaliczyłem jedno podejście MQ :) kurcze dużo tego wyszło, padnięty jestem ale fajnie, że się wszystko udało :)

w poniedziałek znowu uderzam palkiem i chcę  już mieć monka.


:hug:
witamy wsrod zywych,
gratuluje udanych wycieczek, dobrze ze wszystko w porzadalu :)


:hello: witam o poranku ;)
gratuluje wszystkim 1200 GP dla naszej wspanialej guild :) piekny wynik!

This post was edited by markov on Nov 14 2009 02:30am
Member
Posts: 7,902
Joined: Aug 1 2006
Gold: Locked
Nov 14 2009 04:28am
Siema
Go Back To LS Guild Chat Topic List
Prev1171917201721172217232396Next
Closed New Topic