dzień dobry wszystkim
Zeradku gratuluję podejść
w nocy o 3:30 wróciłem z wojaży. od czwartku od 19 do 3:30 w nocy z piątku na sobotę przejechałem z kolegą 24000 km. niemcy - polska.
w ogóle w tym tygodniu zrobiłem z nim ponad 3900 km (wiedeń, bratysława, jakaś wiocha w niemczech) + jeszcze zaliczyłem jedno podejście MQ

kurcze dużo tego wyszło, padnięty jestem ale fajnie, że się wszystko udało
w poniedziałek znowu uderzam palkiem i chcę już mieć monka.