☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
d2jsp
>
Ladder Slasher
>
LS Guild Chat
> ¤ Revolta Guild Chat ¤
Prev
1
1714
1715
1716
1717
1718
2396
Next
Closed
New Topic
Views: 191385
Replies: 23958
Track Topic
Mefju
Member
Posts: 19,158
Joined: Feb 18 2007
Gold
:
0.00
#17151
Nov 12 2009 11:25am
Quote (LukaSss @ 12 Nov 2009 18:13)
Ja staram się wytrenować organizm na 6h snu. Zależy to wszystko od organizmu. Niektórym starczają 3h innym 6h 8h a nawet dochodzi do 12h.
mi 6-7h optymalnie, pozniej jestem zmeczony
LukaSss
Member
Posts: 16,828
Joined: Dec 28 2005
Gold
:
4.20
#17152
Nov 12 2009 11:26am
Quote (Mefju @ Nov 12 2009 06:25pm)
mi 6-7h optymalnie, pozniej jestem zmeczony
Dla mnie 7-8h jest ok, ale wolę się przestawić na 6h. Po co dzień marnować. Dodam, że pracuję na 15.00, więc mogę spać nawet do 14.00
Mefju
Member
Posts: 19,158
Joined: Feb 18 2007
Gold
:
0.00
#17153
Nov 12 2009 12:11pm
Quote (LukaSss @ 12 Nov 2009 18:26)
Dla mnie 7-8h jest ok, ale wolę się przestawić na 6h. Po co dzień marnować. Dodam, że pracuję na 15.00, więc mogę spać nawet do 14.00
ło to grubo
LukaSss
Member
Posts: 16,828
Joined: Dec 28 2005
Gold
:
4.20
#17154
Nov 12 2009 12:13pm
Quote (Mefju @ Nov 12 2009 07:11pm)
ło to grubo
No tak, ale i tak kładę się zawsze jakoś koło 02.00-03.00 a wstaje tak 09.00-10.00 :<
Mefju
Member
Posts: 19,158
Joined: Feb 18 2007
Gold
:
0.00
#17155
Nov 12 2009 12:24pm
Quote (LukaSss @ 12 Nov 2009 19:13)
No tak, ale i tak kładę się zawsze jakoś koło 02.00-03.00 a wstaje tak 09.00-10.00 :<
ja wolalbym chodzic na 9 do 4 do pracy i pozniej miec wolny wieczor, niz wolny ranek
LukaSss
Member
Posts: 16,828
Joined: Dec 28 2005
Gold
:
4.20
#17156
Nov 12 2009 12:26pm
Quote (Mefju @ Nov 12 2009 07:24pm)
ja wolalbym chodzic na 9 do 4 do pracy i pozniej miec wolny wieczor, niz wolny ranek
Też bym tak wolał, gdyby nie fakt, że mogę iść codziennie na imprezę i bawić się do rana
Mefju
Member
Posts: 19,158
Joined: Feb 18 2007
Gold
:
0.00
#17157
Nov 12 2009 12:35pm
Quote (LukaSss @ 12 Nov 2009 19:26)
Też bym tak wolał, gdyby nie fakt, że mogę iść codziennie na imprezę i bawić się do rana
haha tez prawda, ale w tygodniu malo imprez, raczej weekendy
dsliva
Member
Posts: 6,358
Joined: Sep 5 2007
Gold
:
0.00
#17158
Nov 12 2009 02:01pm
ktoś ogląda kill billa ? xD
Mefju
Member
Posts: 19,158
Joined: Feb 18 2007
Gold
:
0.00
#17159
Nov 12 2009 02:20pm
Quote (dsliva @ 12 Nov 2009 21:01)
ktoś ogląda kill billa ? xD
ja nie
warto?
Zeratull
Member
Posts: 36,422
Joined: Jul 31 2007
Gold
:
42,211.79
#17160
Nov 12 2009 02:32pm
Quote (Mefju @ Nov 12 2009 09:20pm)
ja nie
warto?
nie. Slaby w porownaniu do 1
Go Back To
LS Guild Chat
Topic List
Prev
1
1714
1715
1716
1717
1718
2396
Next
Closed
New Topic
© 2003-2026 d2jsp
Contact