d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > d2jsp > Ladder Slasher > LS Guild Chat > ¤ Revolta Guild Chat ¤
Prev1171417151716171717182396Next
Closed New Topic
Member
Posts: 19,158
Joined: Feb 18 2007
Gold: 0.00
Nov 12 2009 11:25am
Quote (LukaSss @ 12 Nov 2009 18:13)
Ja staram się wytrenować organizm na 6h snu. Zależy to wszystko od organizmu. Niektórym starczają 3h innym 6h 8h a nawet dochodzi do 12h.


mi 6-7h optymalnie, pozniej jestem zmeczony -_-
Member
Posts: 16,828
Joined: Dec 28 2005
Gold: 4.20
Nov 12 2009 11:26am
Quote (Mefju @ Nov 12 2009 06:25pm)
mi 6-7h optymalnie, pozniej jestem zmeczony -_-


Dla mnie 7-8h jest ok, ale wolę się przestawić na 6h. Po co dzień marnować. Dodam, że pracuję na 15.00, więc mogę spać nawet do 14.00 :D
Member
Posts: 19,158
Joined: Feb 18 2007
Gold: 0.00
Nov 12 2009 12:11pm
Quote (LukaSss @ 12 Nov 2009 18:26)
Dla mnie 7-8h jest ok, ale wolę się przestawić na 6h. Po co dzień marnować. Dodam, że pracuję na 15.00, więc mogę spać nawet do 14.00 :D


ło to grubo :D
Member
Posts: 16,828
Joined: Dec 28 2005
Gold: 4.20
Nov 12 2009 12:13pm
Quote (Mefju @ Nov 12 2009 07:11pm)
ło to grubo :D


No tak, ale i tak kładę się zawsze jakoś koło 02.00-03.00 a wstaje tak 09.00-10.00 :<
Member
Posts: 19,158
Joined: Feb 18 2007
Gold: 0.00
Nov 12 2009 12:24pm
Quote (LukaSss @ 12 Nov 2009 19:13)
No tak, ale i tak kładę się zawsze jakoś koło 02.00-03.00 a wstaje tak 09.00-10.00 :<


ja wolalbym chodzic na 9 do 4 do pracy i pozniej miec wolny wieczor, niz wolny ranek :wacko:
Member
Posts: 16,828
Joined: Dec 28 2005
Gold: 4.20
Nov 12 2009 12:26pm
Quote (Mefju @ Nov 12 2009 07:24pm)
ja wolalbym chodzic na 9 do 4 do pracy i pozniej miec wolny wieczor, niz wolny ranek :wacko:


Też bym tak wolał, gdyby nie fakt, że mogę iść codziennie na imprezę i bawić się do rana :D
Member
Posts: 19,158
Joined: Feb 18 2007
Gold: 0.00
Nov 12 2009 12:35pm
Quote (LukaSss @ 12 Nov 2009 19:26)
Też bym tak wolał, gdyby nie fakt, że mogę iść codziennie na imprezę i bawić się do rana :D


haha tez prawda, ale w tygodniu malo imprez, raczej weekendy ^_^
Member
Posts: 6,358
Joined: Sep 5 2007
Gold: 0.00
Nov 12 2009 02:01pm
ktoś ogląda kill billa ? xD
Member
Posts: 19,158
Joined: Feb 18 2007
Gold: 0.00
Nov 12 2009 02:20pm
Quote (dsliva @ 12 Nov 2009 21:01)
ktoś ogląda kill billa ? xD


ja nie :D
warto?
Member
Posts: 36,422
Joined: Jul 31 2007
Gold: 42,211.79
Nov 12 2009 02:32pm
Quote (Mefju @ Nov 12 2009 09:20pm)
ja nie :D
warto?


nie. Slaby w porownaniu do 1
Go Back To LS Guild Chat Topic List
Prev1171417151716171717182396Next
Closed New Topic