Quote (q^p @ Nov 11 2009 11:12pm)
jestes wkurwiony, zdolowany, zalamany, rece opadaja, odpadaja ci spuchniete rece? zagraj monkiem na arenie i postaraj sie zdobyc 24% doswiadczenia, ktorego brakuje ci do poziomu 10 to bedzie jeszcze gorzej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nic nie poprawia swojego stanu jak 2 smierci. nic wiecej nie napisze, nie dam rady. pozdro
gramy cos Łukaszku ?
