d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > d2jsp > Ladder Slasher > LS Guild Chat > ¤ Revolta Guild Chat ¤
Prev1171117121713171417152396Next
Closed New Topic
Member
Posts: 6,358
Joined: Sep 5 2007
Gold: 0.00
Nov 11 2009 07:41am
Quote (Lichu @ Nov 11 2009 02:34pm)
Omg...

jak ty to robisz ? :D


najlepiej jak do tej pory, wczesniejsze byly na pierwszych :)
Member
Posts: 5,437
Joined: Jan 12 2008
Gold: 7,038.35
Nov 11 2009 08:31am
Quote (dsliva @ 11 Nov 2009 15:41)
najlepiej jak do tej pory, wczesniejsze byly na pierwszych :)


to nastepne twoje :)
Member
Posts: 7,902
Joined: Aug 1 2006
Gold: Locked
Nov 11 2009 09:26am
Kolega rzeziu
http://forums.d2jsp.org/user.php?i=298817
oddal nam MQ, niestety fail ale dziekujemy za punkcika :*

This post was edited by Sinek on Nov 11 2009 09:26am
Member
Posts: 19,158
Joined: Feb 18 2007
Gold: 0.00
Nov 11 2009 09:28am
Quote (Sinek @ 11 Nov 2009 16:26)
Kolega rzeziu
http://forums.d2jsp.org/user.php?i=298817
oddal nam MQ, niestety fail ale dziekujemy za punkcika :*


dzieki Rzeziu ;)
Member
Posts: 6,358
Joined: Sep 5 2007
Gold: 0.00
Nov 11 2009 09:34am
Quote (Mefju @ Nov 11 2009 04:28pm)
dzieki Rzeziu ;)


dzięki Rzeziu :)
Member
Posts: 41,017
Joined: Jul 4 2005
Gold: 871.28
Nov 11 2009 10:35am
Quote (Sinek @ 11 Nov 2009 16:26)
Kolega rzeziu
http://forums.d2jsp.org/user.php?i=298817
oddal nam MQ, niestety fail ale dziekujemy za punkcika :*


dziekujemy :thumbsup:
Member
Posts: 15,904
Joined: Jul 6 2005
Gold: 26,809.75
Nov 11 2009 11:13am
Quote (dsliva @ 11 Nov 2009 14:29)
14:27 Click, the door unlocks.
14:27 Boom, the door explodes into a cloud of dust. You have failed the test.

-.-


OMG Daniel :) kto nie ma szczęścia w ls-sie ten ma w miłości ;p
Member
Posts: 41,017
Joined: Jul 4 2005
Gold: 871.28
Nov 11 2009 04:01pm
Quote (thorgal999 @ 11 Nov 2009 18:13)
OMG Daniel :) kto nie ma szczęścia w ls-sie ten ma w miłości ;p


mowisz :> ?
Uciekam do lozka, koniec tego wspanialnego wolnego dnia ;) Dobranoc ! :hug:
Member
Posts: 32,115
Joined: Apr 5 2006
Gold: 17,207.25
Nov 11 2009 04:12pm
jestes wkurwiony, zdolowany, zalamany, rece opadaja, odpadaja ci spuchniete rece? zagraj monkiem na arenie i postaraj sie zdobyc 24% doswiadczenia, ktorego brakuje ci do poziomu 10 to bedzie jeszcze gorzej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nic nie poprawia swojego stanu jak 2 smierci. nic wiecej nie napisze, nie dam rady. pozdro
Member
Posts: 36,422
Joined: Jul 31 2007
Gold: 42,211.79
Nov 11 2009 04:16pm
Quote (q^p @ Nov 11 2009 11:12pm)
jestes wkurwiony, zdolowany, zalamany, rece opadaja, odpadaja ci spuchniete rece? zagraj monkiem na arenie i postaraj sie zdobyc 24% doswiadczenia, ktorego brakuje ci do poziomu 10 to bedzie jeszcze gorzej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nic nie poprawia swojego stanu jak 2 smierci. nic wiecej nie napisze, nie dam rady. pozdro


gramy cos Łukaszku ? :hug:
Go Back To LS Guild Chat Topic List
Prev1171117121713171417152396Next
Closed New Topic