Quote (thorgal999 @ 11 Nov 2009 10:48)
witam Revolciaki
o 3 w nocy wróciłem z wyprawy do Austrii. było całkiem fajnie choć zmęczony jestem 30h jazdą + pracą.
jutro do szlusuję może od rana pala więc Marecki na rano możesz coś podrzucić ;p
o 17 także jutro kolejny wyjazd tym razem do niemiec. najważniejsze ze cos się ruszyło i odżyłem.
Daniel

moze bys tak wreszcie passa zaliczyl ?

o kurde, szmat czasu za kolkiem

mnie juz po 2h sie odechciewa
witamy wsrod zywych
Mariusz, czasochlonne ale to wg. mnie najbardziej przyszlosciowy i pomocny skill