d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > d2jsp > Ladder Slasher > LS Guild Chat > ¤ Revolta Guild Chat ¤
Prev1170917101711171217132396Next
Closed New Topic
Member
Posts: 5,842
Joined: Sep 21 2006
Gold: 307.66
Nov 10 2009 05:11pm
Quote (Sinek @ Nov 10 2009 08:39pm)
21:39 Click, the door unlocks.
21:39 Boom, the door explodes into a cloud of dust. You have failed the test.


Gratki :)

Chyba sie wezme za glyphowanie ;) ktos wie jaki trzeba miec lvl zeby moc robic tier III ( magic,rare) ??
Member
Posts: 36,422
Joined: Jul 31 2007
Gold: 42,211.79
Nov 10 2009 06:04pm
Quote (mar_j @ Nov 11 2009 12:11am)
Gratki :)

Chyba sie wezme za glyphowanie ;) ktos wie jaki trzeba miec lvl zeby moc robic tier III ( magic,rare) ??


mozna spytac Malte, on bedzie wiedzial ;] ew. chyba Daniel cos zaczal glyphowac
Member
Posts: 41,017
Joined: Jul 4 2005
Gold: 871.28
Nov 11 2009 03:23am
Quote (mar_j @ 11 Nov 2009 00:11)
Gratki :)

Chyba sie wezme za glyphowanie ;) ktos wie jaki trzeba miec lvl zeby moc robic tier III ( magic,rare) ??


http://forums.d2jsp.org/img.php?x=100676
to powinno pomoc :) jak cos, to pisz, to bedziemy dostarczac towar na vault :) :hug:

:hello:
witam o poranku ;)

/ktos maze quest :) ?

This post was edited by markov on Nov 11 2009 03:34am
Member
Posts: 5,842
Joined: Sep 21 2006
Gold: 307.66
Nov 11 2009 03:39am
Quote (markov @ Nov 11 2009 09:23am)
http://forums.d2jsp.org/img.php?x=100676
to powinno pomoc :) jak cos, to pisz, to bedziemy dostarczac towar na vault :) :hug:

:hello:
witam o poranku ;)


Dzieki Mareczku :)

Z tego wynika ze tier III na spokojnie mozna glyphowac dopiero od lvl 10 :( hmm sprobowac nie zaszkodzi ;) mam nadzieje ze nie znudzi mi sie zbyt szybko :D

Dzien dobry :)
Member
Posts: 15,904
Joined: Jul 6 2005
Gold: 26,809.75
Nov 11 2009 03:48am
witam Revolciaki :)

o 3 w nocy wróciłem z wyprawy do Austrii. było całkiem fajnie choć zmęczony jestem 30h jazdą + pracą.
jutro do szlusuję może od rana pala więc Marecki na rano możesz coś podrzucić ;p

o 17 także jutro kolejny wyjazd tym razem do niemiec. najważniejsze ze cos się ruszyło i odżyłem.

Daniel :hug: moze bys tak wreszcie passa zaliczyl ? ;)
Member
Posts: 41,017
Joined: Jul 4 2005
Gold: 871.28
Nov 11 2009 05:40am
Quote (thorgal999 @ 11 Nov 2009 10:48)
witam Revolciaki :)

o 3 w nocy wróciłem z wyprawy do Austrii. było całkiem fajnie choć zmęczony jestem 30h jazdą + pracą.
jutro do szlusuję może od rana pala więc Marecki na rano możesz coś podrzucić ;p

o 17 także jutro kolejny wyjazd tym razem do niemiec. najważniejsze ze cos się ruszyło i odżyłem.

Daniel  :hug: moze bys tak wreszcie passa zaliczyl ? ;)


o kurde, szmat czasu za kolkiem :unsure: mnie juz po 2h sie odechciewa ;)
witamy wsrod zywych :hug:

Mariusz, czasochlonne ale to wg. mnie najbardziej przyszlosciowy i pomocny skill :)
Member
Posts: 6,358
Joined: Sep 5 2007
Gold: 0.00
Nov 11 2009 05:49am
Quote (thorgal999 @ Nov 11 2009 10:48am)
witam Revolciaki :)

o 3 w nocy wróciłem z wyprawy do Austrii. było całkiem fajnie choć zmęczony jestem 30h jazdą + pracą.
jutro do szlusuję może od rana pala więc Marecki na rano możesz coś podrzucić ;p

o 17 także jutro kolejny wyjazd tym razem do niemiec. najważniejsze ze cos się ruszyło i odżyłem.

Daniel  :hug: moze bys tak wreszcie passa zaliczyl ? ;)


postaram sie.. :P
Member
Posts: 19,158
Joined: Feb 18 2007
Gold: 0.00
Nov 11 2009 06:08am
witam :hello:
Member
Posts: 7,902
Joined: Aug 1 2006
Gold: Locked
Nov 11 2009 06:14am
Siemanko !
Member
Posts: 36,422
Joined: Jul 31 2007
Gold: 42,211.79
Nov 11 2009 06:32am
haaay, przynajmniej sobie pospalem :)
ktos catas ? maze quest here
Go Back To LS Guild Chat Topic List
Prev1170917101711171217132396Next
Closed New Topic