d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > d2jsp > Ladder Slasher > LS Guild Chat > ¤ Revolta Guild Chat ¤
Prev1170817091710171117122396Next
Closed New Topic
Member
Posts: 36,422
Joined: Jul 31 2007
Gold: 42,211.79
Nov 10 2009 09:02am
Quote (LukaSss @ Nov 10 2009 03:57pm)
Bo mają czerwone otoczki i w ogóle są tacy mroczni. A protosi w ogóle są niedobrzy :/


Lubie mroczne postacie :) A moim zdaniem są dobrzy. To zergowie są źli.
Member
Posts: 16,828
Joined: Dec 28 2005
Gold: 4.20
Nov 10 2009 09:03am
Quote (Zeratull @ Nov 10 2009 04:02pm)
Lubie mroczne postacie :) A moim zdaniem są dobrzy. To zergowie są źli.


Tam w lore chyba było, że zergi są złe, terranie też nie są aniołkami, a protosi to takie starożytne ziomy z zaawansowaną technologią.
Member
Posts: 36,422
Joined: Jul 31 2007
Gold: 42,211.79
Nov 10 2009 09:30am
Quote (LukaSss @ Nov 10 2009 04:03pm)
Tam w lore chyba było, że zergi są złe, terranie też nie są aniołkami, a protosi to takie starożytne ziomy z zaawansowaną technologią.


terranie to wiadomo ludzie sa spoko chodz niektorzy sa sprytni i zdradliwi ;]
zergowie to robale z niezłą sila
a protossi tak jak mowisz. Maja super technologie, tarcze ochronne, zdolnosc bycia niewidzialnym itp.

lece do kuzyna, elo !
Member
Posts: 41,017
Joined: Jul 4 2005
Gold: 871.28
Nov 10 2009 09:32am
Quote (Zeratull @ 10 Nov 2009 16:30)
terranie to wiadomo ludzie sa spoko chodz niektorzy sa sprytni i zdradliwi ;]
zergowie to robale z niezłą sila
a protossi tak jak mowisz. Maja super technologie, tarcze ochronne, zdolnosc bycia niewidzialnym itp.

lece do kuzyna, elo !


a ja na trening :)

2 partyjki w SC, obie wygrane. Oczywiscie gralem protosami, moja ulubiona rasa. Corsair ftw :thumbsup: :)
Kilka atomowek na klate dostalem, tuzin rushy od zergow, ale na koniec po mojej mysli poszlo :)
Gry trwaly srednio po 1h20min ^_^ w 4 osoby gralismy.
Member
Posts: 16,828
Joined: Dec 28 2005
Gold: 4.20
Nov 10 2009 09:42am
Quote (markov @ Nov 10 2009 04:32pm)
a ja na trening :)

2 partyjki w SC, obie wygrane. Oczywiscie gralem protosami, moja ulubiona rasa. Corsair ftw :thumbsup: :)
Kilka atomowek na klate dostalem, tuzin rushy od zergow, ale na koniec po mojej mysli poszlo :)
Gry trwaly srednio po 1h20min ^_^ w 4 osoby gralismy.


To raczej takie lajtowe gierki? :D Kolega starał się mnie nauczyć jak grać. Na początku przegrywałem tak w 3-5 minut. Potem było lepiej i odpadałem po 10 minutach.
Member
Posts: 41,017
Joined: Jul 4 2005
Gold: 871.28
Nov 10 2009 02:06pm
Quote (LukaSss @ 10 Nov 2009 16:42)
To raczej takie lajtowe gierki? :D Kolega starał się mnie nauczyć jak grać. Na początku przegrywałem tak w 3-5 minut. Potem było lepiej i odpadałem po 10 minutach.


no lajtowe, w wiekszosci nie wiedzieli ostatnio co do czego sluzy :) teraz wiedza tylko do czego dazyc jak najszybciej.
Kolejna gra, 1:33 ... ale wygralem, gralismy free for all, a gnoje i tak pakt mieli i we 2 probowali mnie zgonic - nie dali rady nawet wejsc do bazy :D
:hug:
Member
Posts: 7,902
Joined: Aug 1 2006
Gold: Locked
Nov 10 2009 02:39pm
21:39 Click, the door unlocks.
21:39 Boom, the door explodes into a cloud of dust. You have failed the test.
Member
Posts: 13,770
Joined: Jan 2 2008
Gold: 1,461.66
Nov 10 2009 02:50pm
Quote (Sinek @ 10 Nov 2009 21:39)
21:39 Click, the door unlocks.
21:39 Boom, the door explodes into a cloud of dust. You have failed the test.


heh tez na 2 sie wysypalem :)
Member
Posts: 19,158
Joined: Feb 18 2007
Gold: 0.00
Nov 10 2009 02:52pm
Quote (Skitels @ 10 Nov 2009 21:50)
heh tez na 2 sie wysypalem :)


gratulacje hh :D



sinus tak blisko bylo :cry:
Member
Posts: 36,422
Joined: Jul 31 2007
Gold: 42,211.79
Nov 10 2009 04:55pm
Quote (Skitels @ Nov 10 2009 09:50pm)
heh tez na 2 sie wysypalem :)


Ty to sie nawet nie powinienes odzywac xD
Go Back To LS Guild Chat Topic List
Prev1170817091710171117122396Next
Closed New Topic