Quote (Zeratull @ 10 Nov 2009 16:30)
terranie to wiadomo ludzie sa spoko chodz niektorzy sa sprytni i zdradliwi ;]
zergowie to robale z niezłą sila
a protossi tak jak mowisz. Maja super technologie, tarcze ochronne, zdolnosc bycia niewidzialnym itp.
lece do kuzyna, elo !
a ja na trening

2 partyjki w SC, obie wygrane. Oczywiscie gralem protosami, moja ulubiona rasa. Corsair ftw
Kilka atomowek na klate dostalem, tuzin rushy od zergow, ale na koniec po mojej mysli poszlo

Gry trwaly srednio po 1h20min

w 4 osoby gralismy.