Witam po sporej przerwie

. Sporo mnie nie było, wiem... Nie będę pisał dlaczego bo zapewne wiadomo...
W skrócie powiem, że wracam do takiej gry (a przynajmniej mam taki zamiar), jaką prezentowałem w 9 sezonie. Uda się, czy nie, ale chęć jest!
Przyzwyczajcie się, że będę tu troche pierdolić farmazonów

.
Gratuluję wszystkich punktów

i dropów

.
Na życzenia dośc późno, ale z pustymi rękami nie przychodzę

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO : ))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))