d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > d2jsp > Ladder Slasher > LS Guild Chat > ¤ Revolta Guild Chat ¤
Prev1170517061707170817092396Next
Closed New Topic
Member
Posts: 17,638
Joined: Sep 14 2006
Gold: 218.00
Nov 9 2009 09:54am
no paskudna, tutaj tez :p

HB Zuzia :cheers:
Member
Posts: 17,638
Joined: Sep 14 2006
Gold: 218.00
Nov 9 2009 10:34am
Quote
markov
16:11:33
haha wygralem 200 FG, tzn ty wygrales, a ja dostalem! 


SCAMZUR
mial mi oddac :(
Member
Posts: 16,828
Joined: Dec 28 2005
Gold: 4.20
Nov 9 2009 10:38am
Gratuluję wygranej ;)
Member
Posts: 19,158
Joined: Feb 18 2007
Gold: 0.00
Nov 9 2009 01:52pm
najlepszego Adrian B)
Member
Posts: 7,902
Joined: Aug 1 2006
Gold: Locked
Nov 9 2009 02:33pm
HB !
Member
Posts: 19,158
Joined: Feb 18 2007
Gold: 0.00
Nov 9 2009 02:35pm
Current Raffle Pot: 32,489 Forum Gold

az korci zeby postawic B)
Member
Posts: 7,902
Joined: Aug 1 2006
Gold: Locked
Nov 9 2009 02:37pm
Quote (Mefju @ 9 Nov 2009 21:35)
Current Raffle Pot: 32,489 Forum Gold 

az korci zeby postawic B)


wow, ide stawiac :D



173 Ticket(s) Purchased For This Hourly Drawing.

Current Pot: 34,288 Forum Gold

Beda moje za 12 minut :)


ech cienijutko ;./ You have won 1,058.00 FG from the Hourly Raffle

This post was edited by Sinek on Nov 9 2009 03:00pm
Member
Posts: 41,017
Joined: Jul 4 2005
Gold: 871.28
Nov 9 2009 03:38pm
Quote (Sinek @ 9 Nov 2009 21:37)
wow, ide stawiac :D


 
173 Ticket(s) Purchased For This Hourly Drawing.

Current Pot: 34,288 Forum Gold

Beda moje za 12 minut :)


ech cienijutko ;./  You have won 1,058.00 FG from the Hourly Raffle


i zostaw to juz w cholere hazardzisto smierdzacy :D

Ja wlasnie skonczylem rundke w starcrafta, musialem kolegom pokazac kto rzadzi :D Gra trwala 1:33, gralismy w 5 :) Ostro bylo, ale w koncu wygralem :D !

/Gratki daniel 0/17 :hug:

This post was edited by markov on Nov 9 2009 03:39pm
Member
Posts: 7,902
Joined: Aug 1 2006
Gold: Locked
Nov 9 2009 03:44pm
Daniel Ty chyba specjalnie nie pass'ujesz :D
Member
Posts: 32,115
Joined: Apr 5 2006
Gold: 17,207.25
Nov 9 2009 04:10pm
Witam po sporej przerwie :hellO: . Sporo mnie nie było, wiem... Nie będę pisał dlaczego bo zapewne wiadomo...
W skrócie powiem, że wracam do takiej gry (a przynajmniej mam taki zamiar), jaką prezentowałem w 9 sezonie. Uda się, czy nie, ale chęć jest!
Przyzwyczajcie się, że będę tu troche pierdolić farmazonów :evil: .
Gratuluję wszystkich punktów :banana: i dropów :banana: :hug: .
Na życzenia dośc późno, ale z pustymi rękami nie przychodzę :cheers: WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO : ))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Go Back To LS Guild Chat Topic List
Prev1170517061707170817092396Next
Closed New Topic