Dziendobry Revolciaki

Gratulacje za wszystkie podejscia

te udane i te nieudane takze

niezla robota. Sorki za kilka dni przerwy, zbyt wiele na glowie ostanio

Wracam w poniedzialek rano do slashowania. Powodzenia z MQ i dropami

Goodmornig Revolta

Congratz for all MQ attempts ( pass and fail's

) Great job. Sorry for my few day's break, to many things on my head

Back to slashing in monday morning. GL with mq's and drop's
