d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > d2jsp > Ladder Slasher > LS Guild Chat > ++ Edge Guild Chat ++ > Dunno What To Write Here >.<
Prev1161718192082Next
Closed New Topic
Member
Posts: 17,403
Joined: Aug 18 2006
Gold: 0.00
Mar 21 2009 02:05pm
Quote (dino99 @ Sat, 21 Mar 2009, 21:05)
Michazz mam nadzieje ze bedzie passed mq smile.gif


ja tez
Member
Posts: 28,468
Joined: Nov 25 2006
Gold: 199.00
Mar 21 2009 02:06pm
Quote (Minuta_xxD @ Sat, 21 Mar 2009, 21:05)
LoD w 45min zassałem, a Diablo2 w 2godziny.


Che che, chcialbym miec takiego neta biggrin.gif jaka szybkosc masz?
Banned
Posts: 15,775
Joined: Jun 26 2008
Gold: 0.01
Warn: 90%
Mar 21 2009 02:06pm
Quote (dino99 @ Sat, 21 Mar 2009, 21:05)
Michazz mam nadzieje ze bedzie passed mq smile.gif


Raczej nie inaczej, ja zaraz też robie mq >.<
Quote (Daniek92 @ Sat, 21 Mar 2009, 21:06)
Che che, chcialbym miec takiego neta biggrin.gif jaka szybkosc masz?


1mb/s?


A od 22 do 11 rano, 4mb/s


Jakoś tak

This post was edited by Minuta_xxD on Mar 21 2009 02:06pm
Member
Posts: 23,598
Joined: Jan 14 2007
Gold: 2,000.99
Mar 21 2009 02:06pm
Daniek zapraszam na hc, właśnie z ekipą zaczeliśmy ;P kolega już 95 bot lata save brs hell więc ajt
Member
Posts: 45,611
Joined: Jul 17 2003
Gold: 10.40
Mar 21 2009 02:07pm
kto pierwszy zrobi mq
minuta czy retwe biggrin.gif
Member
Posts: 9,250
Joined: Jan 6 2008
Gold: 13.00
Mar 21 2009 02:07pm
Quote (Minuta_xxD @ Sat, 21 Mar 2009, 21:06)
Raczej nie inaczej, ja zaraz też robie mq >.<


1mb/s?


A od 22 do 11 rano, 4mb/s


Jakoś tak


Wszyscy mq dzisiaj robią biggrin.gif
Member
Posts: 29,056
Joined: Dec 6 2006
Gold: 2,203.60
Mar 21 2009 02:08pm
Omg biggrin.gif wpisalem sie , polecialem na ld sc a tu juz 5 postow biggrin.gif

Michaz zrobi pierwszy mq smile.gif


6 użytkowników: drewas, dino99, Swartor, Sajmon180, Minuta_xxD, Daniek92 biggrin.gif

This post was edited by dino99 on Mar 21 2009 02:08pm
Banned
Posts: 15,775
Joined: Jun 26 2008
Gold: 0.01
Warn: 90%
Mar 21 2009 02:08pm
Quote (Swartor @ Sat, 21 Mar 2009, 21:07)
kto pierwszy zrobi mq
minuta czy retwe biggrin.gif


Raczej retwe, bo ja jeszcze idę powellować cuz mam kilka ajtamz na well
Member
Posts: 17,403
Joined: Aug 18 2006
Gold: 0.00
Mar 21 2009 02:09pm
Quote (Swartor @ Sat, 21 Mar 2009, 21:07)
kto pierwszy zrobi mq
minuta czy retwe biggrin.gif


mi zostało 25% >.<
Member
Posts: 28,468
Joined: Nov 25 2006
Gold: 199.00
Mar 21 2009 02:10pm
Quote (drewas @ Sat, 21 Mar 2009, 21:06)
Daniek zapraszam na hc, właśnie z ekipą zaczeliśmy ;P kolega już 95 bot lata save brs hell więc ajt


Pewnie skorzystam wink.gif oraz dziekuje za zaproszenie.
Go Back To LS Guild Chat Topic List
Prev1161718192082Next
Closed New Topic