Quote (dino99 @ Sat, 21 Mar 2009, 21:05)
Michazz mam nadzieje ze bedzie passed mq

Raczej nie inaczej, ja zaraz też robie mq >.<
Quote (Daniek92 @ Sat, 21 Mar 2009, 21:06)
Che che, chcialbym miec takiego neta

jaka szybkosc masz?
1mb/s?
A od 22 do 11 rano, 4mb/s
Jakoś tak
This post was edited by Minuta_xxD on Mar 21 2009 02:06pm