Quote (Daniek92 @ Sat, 21 Mar 2009, 20:58)
Gra ktos z was jeszcze w d2?
Zainstalowałem ostatnio, ale nawet nie grałem.
Zrobiłem chara i wyłączyłem, bo starego acc/pw nie pamiętam, a nie kasy na itemki nie mam.
Quote (Daniek92 @ Sat, 21 Mar 2009, 21:01)
Bo wlasnie sobie sciagam =] jakos jutro po przed 15 powinienem miec.
Chcialem pograc na HC lub na classicu for fun

Co? jutro przed 15?
Ja to zassałem w 3godziny -.-
This post was edited by Minuta_xxD on Mar 21 2009 02:02pm