d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > d2jsp > Ladder Slasher > LS Guild Chat > ++ Edge Guild Chat ++ > Dunno What To Write Here >.<
Prev1151617181982Next
Closed New Topic
Member
Posts: 23,598
Joined: Jan 14 2007
Gold: 2,000.99
Mar 21 2009 01:57pm
Swartor cata?
Member
Posts: 28,468
Joined: Nov 25 2006
Gold: 199.00
Mar 21 2009 01:58pm
Gra ktos z was jeszcze w d2?
Member
Posts: 45,611
Joined: Jul 17 2003
Gold: 10.40
Mar 21 2009 01:58pm
Quote (drewas @ Sat, 21 Mar 2009, 20:57)
Swartor cata?


ja mam 40 lvl

Quote (Daniek92 @ Sat, 21 Mar 2009, 20:58)
Gra ktos z was jeszcze w d2?


ja tylko handluje, a co?

This post was edited by Swartor on Mar 21 2009 01:59pm
Member
Posts: 23,598
Joined: Jan 14 2007
Gold: 2,000.99
Mar 21 2009 01:59pm
ja gram w d2/ no to dogonisz mnie Swartor
Member
Posts: 9,250
Joined: Jan 6 2008
Gold: 13.00
Mar 21 2009 02:00pm
Quote (Daniek92 @ Sat, 21 Mar 2009, 20:58)
Gra ktos z was jeszcze w d2?


Cs hdin, sorc cl, ama bow i smiter here, narazie nie gram, ale później zamierzam.
Member
Posts: 28,468
Joined: Nov 25 2006
Gold: 199.00
Mar 21 2009 02:01pm
Quote (Swartor @ Sat, 21 Mar 2009, 20:58)
ja tylko handluje, a co?


Bo wlasnie sobie sciagam =] jakos jutro przed 15 powinienem miec.
Chcialem pograc na HC lub na classicu for fun biggrin.gif

This post was edited by Daniek92 on Mar 21 2009 02:02pm
Banned
Posts: 15,775
Joined: Jun 26 2008
Gold: 0.01
Warn: 90%
Mar 21 2009 02:01pm
Quote (Daniek92 @ Sat, 21 Mar 2009, 20:58)
Gra ktos z was jeszcze w d2?


Zainstalowałem ostatnio, ale nawet nie grałem.

Zrobiłem chara i wyłączyłem, bo starego acc/pw nie pamiętam, a nie kasy na itemki nie mam.

Quote (Daniek92 @ Sat, 21 Mar 2009, 21:01)
Bo wlasnie sobie sciagam =] jakos jutro po przed 15 powinienem miec.
Chcialem pograc na HC lub na classicu for fun biggrin.gif


Co? jutro przed 15?

Ja to zassałem w 3godziny -.-

This post was edited by Minuta_xxD on Mar 21 2009 02:02pm
Member
Posts: 28,468
Joined: Nov 25 2006
Gold: 199.00
Mar 21 2009 02:03pm
Quote (Minuta_xxD @ Sat, 21 Mar 2009, 21:01)
Zainstalowałem ostatnio, ale nawet nie grałem.

Zrobiłem chara i wyłączyłem, bo starego acc/pw nie pamiętam, a nie kasy na itemki nie mam.



Co? jutro przed 15?

Ja to zassałem w 3godziny -.-


No ja mam takiego zajebistego neta, ze same diablo mi sie sciaga 10h, do tego jeszcze LoD... wink.gif
Wole o tym nie myslec, choc moze to wina zasmieconego systemu.
Banned
Posts: 15,775
Joined: Jun 26 2008
Gold: 0.01
Warn: 90%
Mar 21 2009 02:05pm
Quote (Daniek92 @ Sat, 21 Mar 2009, 21:03)
No ja mam takiego zajebistego neta, ze same diablo mi sie sciaga 10h, do tego jeszcze LoD... wink.gif
Wole o tym nie myslec, choc moze to wina zasmieconego systemu.


LoD w 45min zassałem, a Diablo2 w 2godziny.
Member
Posts: 29,056
Joined: Dec 6 2006
Gold: 2,203.60
Mar 21 2009 02:05pm
Michazz mam nadzieje ze bedzie passed mq smile.gif
Go Back To LS Guild Chat Topic List
Prev1151617181982Next
Closed New Topic