Quote (Ezekiell @ Dec 16 2009 10:22pm)
pożyczyłem simowi 80

eZ scam TY
Quote (LukaSss @ Dec 16 2009 09:49pm)
Sim już masz fg?
tak juz miałem i wydałem

odrazu
wrociłem dopiero z meczu :< mielismy na 23:00
i niestety przegralismy, ale trafilem bramke z przewrotki to powinno sie liczyc za 3 wiec wygralismy jednak
This post was edited by sim on Dec 16 2009 06:19pm