Quote (Sqnman007 @ Dec 14 2009 10:57pm)
Nadal szukam axe 45 i 55.

a army + charmy jakies fajne zakupiles juz ?
ja lece spac narazie tym na dole:
4 User(s) are reading this topic (0 Guests and 0 Anonymous Users)
4 Members: sim, LukaSss, Zeratull, Ezekiell
Quote (LukaSss @ Dec 14 2009 01:46pm)
No to znowu gratki

Btw:
już 10 poziom magicznego wojownika! I kolejne 100 fg na vault :/ Może w końcu coś dropnie za więcej niż 20 fg xD
mi od 3 climbow nic wartego wiecej niz 5 fg nie padlo ;cry: cos pawelek sie na nas gniewa chyba
This post was edited by sim on Dec 14 2009 04:17pm