Quote (Sqnman007 @ Dec 9 2009 10:30pm)
Nie gram już na duże sumy. Mam opamiętanie i wiem kiedy przestać.
no to dobrze ;],
co to za piosenka stereo love ? bo 3 osoby z gg maja w opisie, ale nie wiem czy jest sens odpalacz piosenka;
dzis jestem zly przegralem mecz :<