Windows 7

troche nowość dla mnie ale daje rade

w koncu pogram sobie w Gothic 3 i Heroes 5

dziwie sie ze nikt nie pyta o cene

znalazlem go w promocji za 2590 zl

taki sam w mm jest za 3200 a ogolnie lapki o podobnych bebechach byly za 3500+
nie licząc jakichs acerów czy samsungów
Nie lubię Lapków wole stacjonarny.