d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > d2jsp > Ladder Slasher > LS Guild Chat > Alcohol™ Guild Chat > For Alcohol™ Member & Friends
Prev1155915601561156215631788Next
Closed New Topic
Member
Posts: 40,446
Joined: Dec 5 2007
Gold: 7,517.50
Warn: 10%
Dec 5 2009 09:59am
Quote (Pingu_Hv @ 5 Dec 2009 12:38)
Windows 7 :)

troche nowość dla mnie ale daje rade :P

w koncu pogram sobie w Gothic 3 i Heroes 5 :)
dziwie sie ze nikt nie pyta o cene :P
znalazlem go w promocji za 2590 zl :O
taki sam w mm jest za 3200 a ogolnie lapki o podobnych bebechach byly za 3500+
nie licząc jakichs acerów czy samsungów


Nie lubię Lapków wole stacjonarny.
Member
Posts: 14,578
Joined: Apr 29 2006
Gold: Locked
Warn: 20%
Dec 5 2009 01:47pm
Quote (Pingu_Hv @ 5 Dec 2009 12:38)
Windows 7 :)

troche nowość dla mnie ale daje rade :P

w koncu pogram sobie w Gothic 3 i Heroes 5 :)
dziwie sie ze nikt nie pyta o cene :P
znalazlem go w promocji za 2590 zl :O
taki sam w mm jest za 3200 a ogolnie lapki o podobnych bebechach byly za 3500+
nie licząc jakichs acerów czy samsungów


Gratuluje w takim razie :]
Gothic 3 <3
Member
Posts: 19,453
Joined: Oct 17 2006
Gold: 21.37
Dec 5 2009 02:51pm
Panowie, czy dostajecie czasem smsy od swojej kobiety w stylu " co robisz ? "
Polecam odpowiedź którą dziś wypróbowałem - " Bawie się ptaszkiem "

haha reakcja i podejrzewam ze mina panny napewno będzie ostra :D
Member
Posts: 36,422
Joined: Jul 31 2007
Gold: 42,211.79
Dec 5 2009 03:13pm
Quote (Pingu_Hv @ Dec 5 2009 09:51pm)
Panowie, czy dostajecie czasem smsy od swojej kobiety w stylu " co robisz ? "
Polecam odpowiedź którą dziś wypróbowałem - " Bawie się ptaszkiem "

haha reakcja i podejrzewam ze mina panny napewno będzie ostra :D


n dostaje bo nie mam kobiety, dziewczyny etc i mi z tym dobrze ;D
Member
Posts: 37,217
Joined: Jun 3 2005
Gold: 6,037.74
Dec 5 2009 03:29pm
Quote (Zeratull @ 5 Dec 2009 22:13)
n dostaje bo nie mam kobiety, dziewczyny etc, a i tak bawie sie ptaszkiem i mi z tym dobrze ;D


fix'd :D
Member
Posts: 36,422
Joined: Jul 31 2007
Gold: 42,211.79
Dec 5 2009 03:54pm
Quote (krz3m!n @ Dec 5 2009 10:29pm)
fix'd :D


ja ci dam fixed kurna :P
Member
Posts: 37,217
Joined: Jun 3 2005
Gold: 6,037.74
Dec 5 2009 06:09pm
dzis 2 lvle magiem :D
ide nyny, aloha :hello:
Member
Posts: 36,422
Joined: Jul 31 2007
Gold: 42,211.79
Dec 5 2009 06:30pm
Quote (krz3m!n @ Dec 6 2009 01:09am)
dzis 2 lvle magiem :D
ide nyny, aloha :hello:


branoc.
Member
Posts: 40,446
Joined: Dec 5 2007
Gold: 7,517.50
Warn: 10%
Dec 6 2009 05:53am
Co słychać alkoholicy? Ja spadam do pracy będę później. ;)
Member
Posts: 19,453
Joined: Oct 17 2006
Gold: 21.37
Dec 6 2009 07:53am
Quote (Sqnman007 @ 6 Dec 2009 13:53)
Co słychać alkoholicy? Ja spadam do pracy będę później. ;)


a wyrównania do 21 k nie chcesz :O ?
Go Back To LS Guild Chat Topic List
Prev1155915601561156215631788Next
Closed New Topic