d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > d2jsp > Ladder Slasher > LS Guild Chat > Alcohol™ Guild Chat > For Alcohol™ Member & Friends
Prev1155815591560156115621788Next
Closed New Topic
Member
Posts: 36,422
Joined: Jul 31 2007
Gold: 42,211.79
Dec 4 2009 05:37pm
Quote (sim @ Dec 5 2009 12:13am)
ładnie, ładnie ja wbije do 65 dzisiaj i do spania. Denerwuje mnie tylko w tym nowym paczu, ze nie dziala strzalka w dol + num lock jak autoclick :< tylko trzeba trzymac biedna myszke :mad:


egzakli :(
Member
Posts: 40,446
Joined: Dec 5 2007
Gold: 7,517.50
Warn: 10%
Dec 5 2009 02:06am
Quote (sim @ 5 Dec 2009 00:13)
ładnie, ładnie ja wbije do 65 dzisiaj i do spania. Denerwuje mnie tylko w tym nowym paczu, ze nie dziala strzalka w dol + num lock jak autoclick :< tylko trzeba trzymac biedna myszke :mad:


A pasek dropu cie nie denerwuje?
Member
Posts: 19,453
Joined: Oct 17 2006
Gold: 21.37
Dec 5 2009 03:17am
chcialem sie pochwalic ze kupilem lapka :)

Asus

P.Dual Core P7450 3MB Cache
15.6" HD/LED
500 GB Dysk, 4Gb Ram
Grafika GF G102M 512 MB

rate 0-10
Member
Posts: 16,828
Joined: Dec 28 2005
Gold: 4.20
Dec 5 2009 03:32am
Quote (Pingu_Hv @ Dec 5 2009 10:17am)
chcialem sie pochwalic ze kupilem lapka :)

Asus

P.Dual Core P7450 3MB Cache
15.6" HD/LED
500 GB Dysk, 4Gb Ram
Grafika GF G102M 512 MB

rate 0-10


Jaki OS?

Chyba fajny lapek, na chuj ci? :D
Member
Posts: 9,046
Joined: Mar 24 2006
Gold: 775.41
Dec 5 2009 04:08am
Quote (Sqnman007 @ Dec 5 2009 09:06am)
A pasek dropu cie nie denerwuje?


w cataskach troche denerwowalo :<, ale jak gralem magiem to nawat latwiej cos zlapac, generalnie kwestia przyzywczajenie, jedyny minus tego to to, ze niektorzy to klikna raz i bede czekac na pasku na items


Quote (Pingu_Hv @ Dec 5 2009 10:17am)
chcialem sie pochwalic ze kupilem lapka :)

Asus

P.Dual Core P7450 3MB Cache
15.6" HD/LED
500 GB Dysk, 4Gb Ram
Grafika GF G102M 512 MB

rate 0-10


zostawiam dyshke i zapraszam do mnie

This post was edited by sim on Dec 5 2009 04:09am
Member
Posts: 36,422
Joined: Jul 31 2007
Gold: 42,211.79
Dec 5 2009 04:11am
Quote (Pingu_Hv @ Dec 5 2009 10:17am)
chcialem sie pochwalic ze kupilem lapka :)

Asus

P.Dual Core P7450 3MB Cache
15.6" HD/LED
500 GB Dysk, 4Gb Ram
Grafika GF G102M 512 MB

rate 0-10


9+ :)
Lapek dobry. Tez mam asusa;p.
Member
Posts: 41,701
Joined: May 5 2007
Gold: 3.00
Dec 5 2009 04:46am
Quote (Pingu_Hv @ 5 Dec 2009 10:17)
chcialem sie pochwalic ze kupilem lapka :)

Asus

P.Dual Core P7450 3MB Cache
15.6" HD/LED
500 GB Dysk, 4Gb Ram
Grafika GF G102M 512 MB

rate 0-10


nie znam sie ale gz
Member
Posts: 9,046
Joined: Mar 24 2006
Gold: 775.41
Dec 5 2009 05:18am
i HUI :<
Member
Posts: 36,422
Joined: Jul 31 2007
Gold: 42,211.79
Dec 5 2009 05:25am
Quote (sim @ Dec 5 2009 12:18pm)
i HUI :<


Ty to specjalnie robisz ;x
Member
Posts: 19,453
Joined: Oct 17 2006
Gold: 21.37
Dec 5 2009 05:38am
Quote (LukaSss @ 5 Dec 2009 11:32)
Jaki OS?

Chyba fajny lapek, na chuj ci? :D


Windows 7 :)

troche nowość dla mnie ale daje rade :P

w koncu pogram sobie w Gothic 3 i Heroes 5 :)
dziwie sie ze nikt nie pyta o cene :P
znalazlem go w promocji za 2590 zl :O
taki sam w mm jest za 3200 a ogolnie lapki o podobnych bebechach byly za 3500+
nie licząc jakichs acerów czy samsungów

This post was edited by Pingu_Hv on Dec 5 2009 05:39am
Go Back To LS Guild Chat Topic List
Prev1155815591560156115621788Next
Closed New Topic