Quote (Sqnman007 @ Dec 5 2009 09:06am)
A pasek dropu cie nie denerwuje?
w cataskach troche denerwowalo :<, ale jak gralem magiem to nawat latwiej cos zlapac, generalnie kwestia przyzywczajenie, jedyny minus tego to to, ze niektorzy to klikna raz i bede czekac na pasku na items
Quote (Pingu_Hv @ Dec 5 2009 10:17am)
chcialem sie pochwalic ze kupilem lapka

Asus
P.Dual Core P7450 3MB Cache
15.6" HD/LED
500 GB Dysk, 4Gb Ram
Grafika GF G102M 512 MB
rate 0-10
zostawiam dyshke i zapraszam do mnie
This post was edited by sim on Dec 5 2009 04:09am