d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > d2jsp > Ladder Slasher > LS Guild Chat > Alcohol™ Guild Chat > For Alcohol™ Member & Friends
Prev1155615571558155915601788Next
Closed New Topic
Member
Posts: 37,217
Joined: Jun 3 2005
Gold: 6,032.99
Dec 3 2009 02:58pm
lolz, w pc mowia, ze 50-100 :D
czyli jednak byl jakis drop w poprzednim climbie :P
Member
Posts: 9,046
Joined: Mar 24 2006
Gold: 775.41
Dec 3 2009 04:03pm
Quote (krz3m!n @ Dec 3 2009 09:58pm)
lolz, w pc mowia, ze 50-100 :D
czyli jednak byl jakis drop w poprzednim climbie :P


no to ładnie, ładnie ja jakas zbroje wczoraj, ale taka srednia, ale moze ktos by chcial to oddam:

Angelic fine alloy plate mail
Level Req: 20
Defense: 34 to 102

+53% Enhanced Effect
+4 Strength
+1 Magic Luck
+1 to 1 Mana per Attack
Member
Posts: 37,217
Joined: Jun 3 2005
Gold: 6,032.99
Dec 3 2009 05:25pm
chiba 41 starczy na dzis :(
jakby ktos chcial jutro zrobic maze q na 1lvl to krzyczec!
ubralem sobie healera i nie ma pozadnych ludzi do zrobienia q :(
Member
Posts: 16,828
Joined: Dec 28 2005
Gold: 4.20
Dec 3 2009 09:25pm
Najlepszy weller (oprócz warlocka) to magican z 10 failami. Wchodzisz na MQ i zamiast wybierać drzwi, wciskasz F5. Po 10 failach będziesz miał 20 statsów do wydania. 10 w int 10 w vita + questy = imba magican :)
Member
Posts: 14,578
Joined: Apr 29 2006
Gold: Locked
Warn: 20%
Dec 4 2009 01:12am
Cala noc srogo reprezentowalem gildie, a teraz mi karza na uczelnie jechac :cry:
Iso wspolczucie :cry:
Member
Posts: 37,217
Joined: Jun 3 2005
Gold: 6,032.99
Dec 4 2009 03:19am
Quote (herclis @ 4 Dec 2009 08:12)
Cala noc srogo reprezentowalem gildie, a teraz mi karza na uczelnie jechac :cry:
Iso wspolczucie :cry:


do nauki! :D
ja zaraz zaczne klikanie laczone z przygotowaniem do poprawki :(
Member
Posts: 9,046
Joined: Mar 24 2006
Gold: 775.41
Dec 4 2009 03:50am
Quote (LukaSss @ Dec 4 2009 04:25am)
Najlepszy weller (oprócz warlocka) to magican z 10 failami. Wchodzisz na MQ i zamiast wybierać drzwi, wciskasz F5. Po 10 failach będziesz miał 20 statsów do wydania. 10 w int 10 w vita + questy = imba magican :)


albo byc simem i failowac bez wciskania f5 :D, szkoda, ze 20 statow to max :<

Quote (herclis @ Dec 4 2009 08:12am)
Cala noc srogo reprezentowalem gildie, a teraz mi karza na uczelnie jechac :cry:
Iso wspolczucie :cry:


ja niby sie polozylem o 12 jakos, ale co na matematyce przysypialem to nie pytaj :< wiec postanowielm wrocic do domu po 2 h

This post was edited by sim on Dec 4 2009 03:54am
Member
Posts: 37,217
Joined: Jun 3 2005
Gold: 6,032.99
Dec 4 2009 04:22am
tak sobie latam solo na arenie magiem i takie cosik z rana polecialo :D

Mythical iron axe
Level Req: 5
Damage: 36 to 43

+57% Enhanced Effect
+1 Magic Luck
+1% Damage Return
+2% Critical Flux
+1 Jubilance
Member
Posts: 10,722
Joined: Jul 6 2006
Gold: Locked
Dec 4 2009 04:31am
ja jak wracam z katowic do jastrzębia to zawsze dzielnie reprezentuje gildie, przez 3 dni w tygodniu przynajmniej, dzisiaj barbórka a ryle mają już od wczoraj wolne :D

wczoraj w knajpie usłyszałem to:



przez 10 min rozkminialiśmy ze znajomymi co to jest, a każdy napierdala herosów non stop :P

This post was edited by Ezekiell on Dec 4 2009 04:43am
Member
Posts: 40,446
Joined: Dec 5 2007
Gold: 7,517.50
Warn: 10%
Dec 4 2009 05:12am
Chłopaki szukać mi Axe lvl. 45 i 55. ;)
Go Back To LS Guild Chat Topic List
Prev1155615571558155915601788Next
Closed New Topic