Quote (LukaSss @ Dec 4 2009 04:25am)
Najlepszy weller (oprócz warlocka) to magican z 10 failami. Wchodzisz na MQ i zamiast wybierać drzwi, wciskasz F5. Po 10 failach będziesz miał 20 statsów do wydania. 10 w int 10 w vita + questy = imba magican

albo byc simem i failowac bez wciskania f5 :D, szkoda, ze 20 statow to max :<
Quote (herclis @ Dec 4 2009 08:12am)
Cala noc srogo reprezentowalem gildie, a teraz mi karza na uczelnie jechac

Iso wspolczucie

ja niby sie polozylem o 12 jakos, ale co na matematyce przysypialem to nie pytaj :< wiec postanowielm wrocic do domu po 2 h
This post was edited by sim on Dec 4 2009 03:54am