Quote (Pingu_Hv @ Dec 1 2009 09:47pm)
omg
wiem ze Ty chyba z okolic wawki jestes ?
Proponuje ktoregos pieknego dnia spotkac sie w hula kula na dobrej w gronie alkoholikow, ostatnio bylem tam z wroniakiem, ogarneloby sie jurka, daniela, ahira i kogo sie da i mozna popykac przty piwku

Nowy Dwór Maz hiere. ;-)
Można by pomyśleć o czymś takim, hehe.