d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > d2jsp > Ladder Slasher > LS Guild Chat > Alcohol™ Guild Chat > For Alcohol™ Member & Friends
Prev1155415551556155715581788Next
Closed New Topic
Member
Posts: 37,217
Joined: Jun 3 2005
Gold: 6,037.74
Dec 1 2009 06:42pm
bedzie malutki double, ale musze sie pochwalic :)
dzis fajterek postarzal sie o kolejne 16lvli i parkuje na 47 ;)

e; 48 :P

This post was edited by krz3m!n on Dec 1 2009 06:59pm
Member
Posts: 40,446
Joined: Dec 5 2007
Gold: 7,517.50
Warn: 10%
Dec 2 2009 06:46am
Quote (Pingu_Hv @ 1 Dec 2009 23:59)
ze szczecina na jeden wieczor to srednio Ci sie opyla ale jak  tam chcesz :P


To ja nie daleko bo ze Sławna. :P
Banned
Posts: 12,142
Joined: Sep 4 2006
Gold: Locked
Warn: 40%
Dec 2 2009 07:02am
galeria mokotów sux
best mal sadyba rullez
Member
Posts: 19,599
Joined: Oct 4 2007
Gold: 20.07
Dec 2 2009 11:21am
Quote (Pingu_Hv @ Dec 1 2009 09:47pm)
omg :O
wiem ze Ty chyba z okolic wawki jestes ?
Proponuje ktoregos pieknego dnia spotkac sie w hula kula na dobrej w gronie alkoholikow, ostatnio bylem tam z wroniakiem, ogarneloby sie jurka, daniela, ahira i kogo sie da i mozna popykac przty piwku :)


Nowy Dwór Maz hiere. ;-)
Można by pomyśleć o czymś takim, hehe. :)
Member
Posts: 8,963
Joined: Jan 22 2007
Gold: 1.00
Dec 2 2009 11:49am
hej ;D

mam pytanie : ktos gra jeszcze w d2 :)?
Member
Posts: 19,453
Joined: Oct 17 2006
Gold: 21.37
Dec 2 2009 12:05pm
Quote (Tata_Psycho @ 2 Dec 2009 15:02)
galeria mokotów sux
best mal sadyba rullez


wybierdalaj stąd w podskokach tardzie
Member
Posts: 19,453
Joined: Oct 17 2006
Gold: 21.37
Dec 2 2009 12:09pm
co to za akcja w guild na gwiazdki za 75$ ?
O czyms nie wiem ?
Member
Posts: 9,046
Joined: Mar 24 2006
Gold: 775.41
Dec 2 2009 12:45pm
Quote (krz3m!n @ Dec 2 2009 01:42am)
bedzie malutki double, ale musze sie pochwalic :)
dzis fajterek postarzal sie o kolejne 16lvli i parkuje na 47 ;)

e; 48 :P


ładnie,ładnie musimy wyprzedzic d2jsp w gildiowych punkcikach, wtedy mi pawełek odpusci juz i odblokuje mozliwosc zaliczenia MQ
Member
Posts: 37,217
Joined: Jun 3 2005
Gold: 6,037.74
Dec 2 2009 01:17pm
Quote (ManiakS @ 2 Dec 2009 18:49)
hej ;D

mam pytanie : ktos gra jeszcze w d2 :)?


ja pykam euscnld ;)
a teraz czas na klikanie!
kij tam, ze jutro kolos ;<
Member
Posts: 19,599
Joined: Oct 4 2007
Gold: 20.07
Dec 2 2009 02:35pm
Quote (Pingu_Hv @ Dec 2 2009 08:09pm)
co to za akcja w guild na gwiazdki za 75$ ?
O czyms nie wiem ?


Ja nie wiem, sry.

This post was edited by 2007 on Dec 2 2009 02:36pm
Go Back To LS Guild Chat Topic List
Prev1155415551556155715581788Next
Closed New Topic