d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > d2jsp > Ladder Slasher > LS Guild Chat > Alcohol™ Guild Chat > For Alcohol™ Member & Friends
Prev1155315541555155615571788Next
Closed New Topic
Member
Posts: 3,275
Joined: Dec 28 2005
Gold: 200.00
Dec 1 2009 03:29pm
Quote (Sqnman007 @ Dec 1 2009 10:27pm)
1 grudzień 2009 22:26:48 Sklep -35.00 (21,535.00 -> 21,500.00) to Forum Bank (by Forum Bank) Bought 7 Lottery Ticket(s)

Gram ostatni raz :P


ile fg przejebales na tym hr do tej pory? :)
Member
Posts: 9,046
Joined: Mar 24 2006
Gold: 775.41
Dec 1 2009 03:37pm
witam z wieczora, ale zmeczony jestem:< 5 h w robocie ;)


ciekawy charmik zdropilem:

Heals: 28 to 34
Mana Cost: 25

+15 Intelligence
+1% Experience Gained
+9% Heal Mastery

szkoda, ze to nie jest na powiedzmy lvl 55 i 65 int i 40 HM ^^, moze nxt time taki zdropie
Member
Posts: 40,446
Joined: Dec 5 2007
Gold: 7,517.50
Warn: 10%
Dec 1 2009 03:42pm
Quote (Adamex @ 1 Dec 2009 22:29)
ile fg przejebales na tym hr do tej pory? :)


Jestem 11,7k do przodu.
Member
Posts: 37,216
Joined: Jun 3 2005
Gold: 5,821.79
Dec 1 2009 03:45pm
Quote (Pingu_Hv @ 1 Dec 2009 20:47)
omg :O
wiem ze Ty chyba z okolic wawki jestes ?
Proponuje ktoregos pieknego dnia spotkac sie w hula kula na dobrej w gronie alkoholikow, ostatnio bylem tam z wroniakiem, ogarneloby sie jurka, daniela, ahira i kogo sie da i mozna popykac przty piwku :)


i jaaaaaa!
ostatnio wszystkie kregle padaly w gm :D
Member
Posts: 19,453
Joined: Oct 17 2006
Gold: 21.37
Dec 1 2009 04:40pm
Quote (krz3m!n @ 1 Dec 2009 23:45)
i jaaaaaa!
ostatnio wszystkie kregle padaly w gm :D


kurde, wiedzialem ze o kims zapomnialem przy wymienianiu :D
jeszcze Rogal przecie :)
Member
Posts: 9,046
Joined: Mar 24 2006
Gold: 775.41
Dec 1 2009 04:47pm
Quote (Pingu_Hv @ Dec 1 2009 11:40pm)
kurde, wiedzialem ze o kims zapomnialem przy wymienianiu :D
jeszcze Rogal przecie :)


tez bym wpadl, dosc czesto grywam nawet

e: jakie macie ceny w wawie ?

This post was edited by sim on Dec 1 2009 04:48pm
Member
Posts: 19,453
Joined: Oct 17 2006
Gold: 21.37
Dec 1 2009 04:50pm
Quote (sim @ 2 Dec 2009 00:47)
tez bym wpadl, dosc czesto grywam nawet

e: jakie macie ceny w wawie ?


nie pamietam m8 szczerze mowiac, wiem ze w tym HK za bilard jest 29 zl za godzine, kregle generalnie tez za tanie nie sa ale lokal fajny, fajne dupki i spoko muzyka bo oprocz rozrywek typu kregle itp jest tez parkiet, dj, bar itp.
a skąd jestes m8 tak w ogole ?
Member
Posts: 9,046
Joined: Mar 24 2006
Gold: 775.41
Dec 1 2009 04:55pm
Quote (Pingu_Hv @ Dec 1 2009 11:50pm)
nie pamietam m8 szczerze mowiac, wiem ze w tym HK za bilard jest 29 zl za godzine, kregle generalnie tez za tanie nie sa ale lokal fajny, fajne dupki i spoko muzyka bo oprocz rozrywek typu kregle itp jest tez parkiet, dj, bar itp.
a skąd jestes m8 tak w ogole ?


z drugiej strony polski ^^,Szczecin, ja jak chce pograc to chodze w tygodniu do 16 wtedy za 5 dyszek 2h tor + piwko tanie, a na bilard to jak chodze to z ludzmi z jsp zazwyczaj w niedziele kolo poludnia ;p
Member
Posts: 19,453
Joined: Oct 17 2006
Gold: 21.37
Dec 1 2009 04:59pm
Quote (sim @ 2 Dec 2009 00:55)
z drugiej strony polski ^^,Szczecin, ja jak chce pograc to chodze w tygodniu do 16 wtedy za 5 dyszek 2h tor + piwko tanie, a na bilard to jak chodze to z ludzmi z jsp zazwyczaj w niedziele kolo poludnia ;p


ze szczecina na jeden wieczor to srednio Ci sie opyla ale jak tam chcesz :P
Member
Posts: 37,216
Joined: Jun 3 2005
Gold: 5,821.79
Dec 1 2009 05:58pm
w gm w tygodniu do 18 jest chyba za 60zl, pozniej 80, pia/sob 120, a niedz 80,
ale pewnie cos pokrecilem ;p
jutro bede w robocie to sprawdze ;)
Go Back To LS Guild Chat Topic List
Prev1155315541555155615571788Next
Closed New Topic