Quote (Pingu_Hv @ Dec 1 2009 11:50pm)
nie pamietam m8 szczerze mowiac, wiem ze w tym HK za bilard jest 29 zl za godzine, kregle generalnie tez za tanie nie sa ale lokal fajny, fajne dupki i spoko muzyka bo oprocz rozrywek typu kregle itp jest tez parkiet, dj, bar itp.
a skąd jestes m8 tak w ogole ?
z drugiej strony polski ^^,Szczecin, ja jak chce pograc to chodze w tygodniu do 16 wtedy za 5 dyszek 2h tor + piwko tanie, a na bilard to jak chodze to z ludzmi z jsp zazwyczaj w niedziele kolo poludnia ;p