Quote (2007 @ 1 Dec 2009 20:01)
Właśnie uświadomiłem sobie, że nigdy nie grałem w kręgle.

omg
wiem ze Ty chyba z okolic wawki jestes ?
Proponuje ktoregos pieknego dnia spotkac sie w hula kula na dobrej w gronie alkoholikow, ostatnio bylem tam z wroniakiem, ogarneloby sie jurka, daniela, ahira i kogo sie da i mozna popykac przty piwku
