d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > d2jsp > Ladder Slasher > LS Guild Chat > Alcohol™ Guild Chat > For Alcohol™ Member & Friends
Prev1155215531554155515561788Next
Closed New Topic
Member
Posts: 3,275
Joined: Dec 28 2005
Gold: 200.00
Dec 1 2009 11:06am
Quote (2007 @ Dec 1 2009 05:18pm)
Cześć. ;) Co słychać?


ano nic ciekawego grasz w d2 jeszcze czy cos innego katujesz?
Member
Posts: 19,599
Joined: Oct 4 2007
Gold: 20.07
Dec 1 2009 11:19am
Quote (Adamex @ Dec 1 2009 07:06pm)
ano nic ciekawego grasz w d2 jeszcze czy cos innego katujesz?


W nic nie gram, coz brak czasu... Praca + rl life jest ważniejsze. ;-(
Od czasu do czasu pogrywam w pokera tylko. :P
Member
Posts: 14,578
Joined: Apr 29 2006
Gold: Locked
Warn: 20%
Dec 1 2009 11:26am
Quote (2007 @ 1 Dec 2009 18:19)
W nic nie gram, coz brak czasu... Praca + rl life jest ważniejsze. ;-(
Od czasu do czasu pogrywam w pokera tylko. :P


Fake :angry:

Member
Posts: 19,599
Joined: Oct 4 2007
Gold: 20.07
Dec 1 2009 11:28am
Quote (herclis @ Dec 1 2009 07:26pm)
Fake :angry:


Nie no, seryjnie, rl life potrafi wciągnąć niestety. :(
Member
Posts: 3,275
Joined: Dec 28 2005
Gold: 200.00
Dec 1 2009 11:37am
Quote (herclis @ Dec 1 2009 06:26pm)
Fake :angry:


tez cos czuje ze to fake jakis ale niech juz mu bedzie
Member
Posts: 37,362
Joined: Apr 21 2006
Gold: 69.69
Dec 1 2009 11:54am
lece sie polansowac na imprezie pracowniczej grajac w kregle i popijajac pifko
/facepalm ;)
Member
Posts: 19,599
Joined: Oct 4 2007
Gold: 20.07
Dec 1 2009 12:01pm
Quote (VinS @ Dec 1 2009 07:54pm)
lece sie polansowac na imprezie pracowniczej grajac w kregle i popijajac pifko
/facepalm ;)


Właśnie uświadomiłem sobie, że nigdy nie grałem w kręgle. <_<
Member
Posts: 19,453
Joined: Oct 17 2006
Gold: 21.37
Dec 1 2009 01:47pm
Quote (2007 @ 1 Dec 2009 20:01)
Właśnie uświadomiłem sobie, że nigdy nie grałem w kręgle.  <_<


omg :O
wiem ze Ty chyba z okolic wawki jestes ?
Proponuje ktoregos pieknego dnia spotkac sie w hula kula na dobrej w gronie alkoholikow, ostatnio bylem tam z wroniakiem, ogarneloby sie jurka, daniela, ahira i kogo sie da i mozna popykac przty piwku :)
Member
Posts: 16,828
Joined: Dec 28 2005
Gold: 4.20
Dec 1 2009 02:13pm
Tylko ja rzucam piłkami lekarskimi, bo te kule są za mało :/
Member
Posts: 40,446
Joined: Dec 5 2007
Gold: 7,517.50
Warn: 10%
Dec 1 2009 03:27pm
1 grudzień 2009 22:26:48 Sklep -35.00 (21,535.00 -> 21,500.00) to Forum Bank (by Forum Bank) Bought 7 Lottery Ticket(s)

Gram ostatni raz :P
Go Back To LS Guild Chat Topic List
Prev1155215531554155515561788Next
Closed New Topic