Quote (Ezekiell @ Dec 1 2009 12:09pm)
Ja ogłaszam, że dam mały donejt dla sima jak będzie pass

Quote (LukaSss @ Dec 1 2009 12:54am)
Oficjalnie ogłaszam, że jeśli będziesz miał jeszcze 3 faile, czyli dasz gildii 50 GPs'ów z faili to dostaniesz 100 fg!

nie trzeba i tak mi pomagacie duzo
