Quote (krz3m!n @ Nov 30 2009 03:23pm)
4 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
3 Members: krz3m!n,
Adamex, lyzeff
lece na zajecia, aloha

witam rowniez i gratuluje 1 MQ w gildi, szkoda, ze nie udalo sie passnac :<, na ktorych drzwiach ?