Quote (krz3m!n @ Nov 30 2009 02:29pm)
hm to moglo byc lepiej

ale w koncu cos, co jest warte wiecej niz 1fg ;]
ta wedka jest warta wiecej niz charm imo ;p
ale ladne dropy, ja od tygodnia jakos cieko z dropami stoje :< nic powyzej 10 fg nie wpadlo
This post was edited by sim on Nov 30 2009 07:38am