d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > d2jsp > Ladder Slasher > LS Guild Chat > Alcohol™ Guild Chat > For Alcohol™ Member & Friends
Prev1154315441545154615471788Next
Closed New Topic
Member
Posts: 16,828
Joined: Dec 28 2005
Gold: 4.20
Nov 27 2009 11:07am
Quote (krz3m!n @ Nov 27 2009 06:00pm)
gl :D
pokaz Simkowi jak to sie robi :D
a tak btw, wyjasni mi ktos czemu na testach mam takie wyniki, skoro place za neta 15mb/s?
http://www.speedtest.net/result/635360460.png


No przecież mam już dwóch samurai :D
Member
Posts: 37,216
Joined: Jun 3 2005
Gold: 5,825.59
Nov 27 2009 11:09am
Quote (LukaSss @ 27 Nov 2009 18:07)
No przecież mam już dwóch samurai :D


no patrz, a Sim zadnego :D
Member
Posts: 16,828
Joined: Dec 28 2005
Gold: 4.20
Nov 27 2009 11:14am
Quote (krz3m!n @ Nov 27 2009 06:09pm)
no patrz, a Sim zadnego :D


No wiem :cry:
Member
Posts: 11,186
Joined: Nov 5 2006
Gold: 160.00
Nov 27 2009 11:16am
co dzis Alkoholiki pijecie ? bo ja wóde za 5zł z meliny i sok jakis do tego haha patologiczny piatek :D
Member
Posts: 16,828
Joined: Dec 28 2005
Gold: 4.20
Nov 27 2009 11:19am
Quote (BoNu5eK @ Nov 27 2009 06:16pm)
co dzis Alkoholiki pijecie ? bo ja wóde za 5zł z meliny i sok jakis do tego haha patologiczny piatek :D


Ja staram się ograniczać picie.
Member
Posts: 19,599
Joined: Oct 4 2007
Gold: 20.07
Nov 27 2009 11:31am
Quote (BoNu5eK @ Nov 27 2009 07:16pm)
co dzis Alkoholiki pijecie ? bo ja wóde za 5zł z meliny i sok jakis do tego haha patologiczny piatek :D


Ja wypiłem 3 x 0.33 tyskie i starczy, więcej nie piję.
Member
Posts: 16,828
Joined: Dec 28 2005
Gold: 4.20
Nov 27 2009 11:34am
Nov 27 2009 06:32pm LukaSss Earned 1 Guild Point(s)

+1 gp ;)
Member
Posts: 37,216
Joined: Jun 3 2005
Gold: 5,825.59
Nov 27 2009 05:02pm
pozdrawiam guild alkohol te em ;DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
kurwa, a rano trzeba wstac ja pierdloe 'ddddd
Member
Posts: 9,046
Joined: Mar 24 2006
Gold: 775.41
Nov 27 2009 05:19pm
Quote (krz3m!n @ Nov 28 2009 12:02am)
pozdrawiam guild alkohol te em ;DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
kurwa, a rano trzeba wstac ja pierdloe 'ddddd


odpozdrawiam, ja dzisiaj caly dzien Rl najpier uczelnie potem praca potem pilka i teraz do spania :< nie mam sil na granie
Member
Posts: 9,046
Joined: Mar 24 2006
Gold: 775.41
Nov 27 2009 05:41pm
Quote (krz3m!n @ Nov 27 2009 06:09pm)
no patrz, a Sim zadnego :D


podzielił by się :<, moze przez valut sproboj mi przeslac ;D

lece spac narazie


mial byc edit :mad:

This post was edited by sim on Nov 27 2009 05:42pm
Go Back To LS Guild Chat Topic List
Prev1154315441545154615471788Next
Closed New Topic