Quote (wtyka @ Nov 9 2009 07:23pm)
oddaje dlugi !!!!!! mam nadzieje, ze polubicie mni znowu

Nikt się chyba zbytnio nie pogniewał, po prostu trochę się ludzie zmartwili, że mogą stracić parę k fg. Na drugi raz tak nie ryzykuj m8

Wracasz do nas do LSa?