d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > d2jsp > Ladder Slasher > LS Guild Chat > Alcohol™ Guild Chat > For Alcohol™ Member & Friends
Prev1151915201521152215231788Next
Closed New Topic
Member
Posts: 19,453
Joined: Oct 17 2006
Gold: 21.37
Nov 9 2009 08:45am
Quote (aniolek @ 9 Nov 2009 16:35)
wrocilem do lsa wlasnie i juz mam no1 drop

tank robe...
lvl 15 70ee 10xmana coz po prostu mam szczescie :D


to jeszcze wez jurka do teamu zeby poczarowal torche barbem i 1-71 ez w 5 minut
Member
Posts: 16,828
Joined: Dec 28 2005
Gold: 4.20
Nov 9 2009 08:49am
Quote (Pingu_Hv @ Nov 9 2009 03:45pm)
to jeszcze wez jurka do teamu zeby poczarowal torche barbem i 1-71 ez w 5 minut


Ja gram solo w pracy m8 :D Ogólnie nie mogę się doczekać teraz grindu 30-50 z nowymi charmami ^_^
Member
Posts: 30,655
Joined: Oct 15 2007
Gold: 0.00
Nov 9 2009 10:47am
siem siema.. co tam u was słychać? :P
Member
Posts: 16,828
Joined: Dec 28 2005
Gold: 4.20
Nov 9 2009 10:55am
Quote (Bodziuu @ Nov 9 2009 05:47pm)
siem siema.. co tam u was słychać? :P


Jakoś leci.
Member
Posts: 30,655
Joined: Oct 15 2007
Gold: 0.00
Nov 9 2009 11:01am
Quote (LukaSss @ Nov 9 2009 06:55pm)
Jakoś leci.


ja mam demotywacje dziś... rano nie wstałem na wykłady to sobie pospałem dłużej, gdy poszedłem już na te śmieszne wykłady to dowiedziłem się że jutro mam 2 kolokwia z matmy...
a uczyć też mi się nie chce :/
Member
Posts: 16,828
Joined: Dec 28 2005
Gold: 4.20
Nov 9 2009 11:07am
Quote (Bodziuu @ Nov 9 2009 06:01pm)
ja mam demotywacje dziś... rano nie wstałem na wykłady to sobie pospałem dłużej, gdy poszedłem już na te śmieszne wykłady to dowiedziłem się że jutro mam 2 kolokwia z matmy...
a uczyć też mi się nie chce :/


Od czego są poprawki? :D
Member
Posts: 30,655
Joined: Oct 15 2007
Gold: 0.00
Nov 9 2009 11:13am
Quote (LukaSss @ Nov 9 2009 07:07pm)
Od czego są poprawki? :D


już mam jedno w plecy hehe wiec wiesz :P

jeszcze nie oddał koleś ale pewnie 2 będzie... w ogóle psychola mam, mój wykładowca ujebał swojego syna 2razy z matmy
Member
Posts: 16,828
Joined: Dec 28 2005
Gold: 4.20
Nov 9 2009 11:14am
Quote (Bodziuu @ Nov 9 2009 06:13pm)
już mam jedno w plecy hehe wiec wiesz :P

jeszcze nie oddał koleś ale pewnie 2 będzie... w ogóle psychola mam, mój wykładowca ujebał swojego syna 2razy z matmy


Ja chyba na drugim roku w semestrze zimowym miałem 4 egzaminy zdane i 4 poprawki. Nie chciało mi się do wszystkiego uczyć. Potem łatwo poprawiłem ;)
Member
Posts: 10,722
Joined: Jul 6 2006
Gold: Locked
Nov 9 2009 11:16am
Quote (LukaSss @ 9 Nov 2009 18:14)
Ja chyba na drugim roku w semestrze zimowym miałem 4 egzaminy zdane i 4 poprawki. Nie chciało mi się do wszystkiego uczyć. Potem łatwo poprawiłem ;)


student bez poprawki jest jak jamajczyk bez trawki :huh:
Member
Posts: 30,655
Joined: Oct 15 2007
Gold: 0.00
Nov 9 2009 11:19am
heheh skoro tak mówicie :D
ja już zakładam że matma w plecy wiec nie będzie źle :P
Go Back To LS Guild Chat Topic List
Prev1151915201521152215231788Next
Closed New Topic