Quote (LukaSss @ Nov 9 2009 06:55pm)
Jakoś leci.
ja mam demotywacje dziś... rano nie wstałem na wykłady to sobie pospałem dłużej, gdy poszedłem już na te śmieszne wykłady to dowiedziłem się że jutro mam 2 kolokwia z matmy...
a uczyć też mi się nie chce :/