Quote (LukaSss @ Nov 7 2009 05:16pm)
Chyba miał pecha w pokera :/
Dzięki Simson za fg

No chyba miał.
Spójrzcie, qba69 cały czas płacze z powodu wyrzucenia go z gidlii:

larcenist to on.
http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=32717132&f=230&o=1720A ja, jako że jestem przydupasem Irka, musiałem się tym podzielić.
e: Wyrzucenia czy sam poszedł, nie pamiętam, zresztą to i tak nieważne.Ten koleś cały czas mnie rozbawia, co kilka miesięcy powracając do tego samego tematu.
This post was edited by Kserkes on Nov 7 2009 09:58am