d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > d2jsp > Ladder Slasher > LS Guild Chat > Alcohol™ Guild Chat > For Alcohol™ Member & Friends
Prev1151515161517151815191788Next
Closed New Topic
Member
Posts: 30,566
Joined: Nov 1 2006
Gold: Locked
Warn: 10%
Nov 6 2009 03:56pm
Quote (Pingu_Hv @ Nov 6 2009 04:49pm)
nie, ale faktycznie przypomnialo mi sie ze niektorzy tak robia, nie widzisz typa pare miechow a nagle pisze o porzyczke, i latwo nie odzyskac fg. Wiec trzeba uwazac :)


Ja tak miałem ostatnio, ale po prostu odmówiłem.Uczę się na błędach ;)
Member
Posts: 19,453
Joined: Oct 17 2006
Gold: 21.37
Nov 6 2009 04:13pm
Quote (Kserkes @ 6 Nov 2009 23:56)
Ja tak miałem ostatnio, ale po prostu odmówiłem.Uczę się na błędach ;)


gut, a kto chcial fg ?
wtyka oddal Ci fg ?

This post was edited by Pingu_Hv on Nov 6 2009 04:14pm
Member
Posts: 9,046
Joined: Mar 24 2006
Gold: 775.41
Nov 7 2009 08:24am
witam w ten sloneczny dzien
Member
Posts: 30,000
Joined: May 11 2007
Gold: 0.00
Nov 7 2009 08:28am
Quote (Pingu_Hv @ Nov 6 2009 11:13pm)
gut, a kto chcial fg ?
wtyka oddal Ci fg ?


Co sie z wtyka dzieje? Kiedys bardziej aktywny byl i niezle w pokera napierdzielal a teraz ani widu ani slychu po nim :(
Member
Posts: 16,828
Joined: Dec 28 2005
Gold: 4.20
Nov 7 2009 09:16am
Quote (Shapiro @ Nov 7 2009 03:28pm)
Co sie z wtyka dzieje? Kiedys bardziej aktywny byl i niezle w pokera napierdzielal a teraz ani widu ani slychu po nim :(


Chyba miał pecha w pokera :/

Dzięki Simson za fg :wub:
Member
Posts: 12,901
Joined: Oct 16 2007
Gold: 892.55
Nov 7 2009 09:39am
czy jest u nas chociaz 4 aktywnych lsowiczow?

co by mozna sie bylo raz w tyg zgadac i rajd robic 1-71 albo 2 razy w tyg 1-35 i 35-71

ktos bylby chetny tak cata grac, tyle ze sprzet musialby miec kazdy
Member
Posts: 16,828
Joined: Dec 28 2005
Gold: 4.20
Nov 7 2009 09:44am
Quote (aniolek @ Nov 7 2009 04:39pm)
czy jest u nas chociaz 4 aktywnych lsowiczow?

co by mozna sie bylo raz w tyg zgadac i rajd robic 1-71 albo 2 razy w tyg 1-35 i 35-71

ktos bylby chetny tak cata grac, tyle ze sprzet musialby miec kazdy


Ja gram tylko w pracy m8, więc odpadam, ale pomysł spoko ;)
Member
Posts: 30,566
Joined: Nov 1 2006
Gold: Locked
Warn: 10%
Nov 7 2009 09:56am
Quote (LukaSss @ Nov 7 2009 05:16pm)
Chyba miał pecha w pokera :/

Dzięki Simson za fg :wub:


No chyba miał.

Spójrzcie, qba69 cały czas płacze z powodu wyrzucenia go z gidlii:
:( larcenist to on.

http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=32717132&f=230&o=1720

A ja, jako że jestem przydupasem Irka, musiałem się tym podzielić.

e: Wyrzucenia czy sam poszedł, nie pamiętam, zresztą to i tak nieważne.Ten koleś cały czas mnie rozbawia, co kilka miesięcy powracając do tego samego tematu.

This post was edited by Kserkes on Nov 7 2009 09:58am
Member
Posts: 11,711
Joined: Nov 20 2006
Gold: 96,533.00
Nov 7 2009 10:33am
Quote (Kserkes @ 7 Nov 2009 16:56)
No chyba miał.

Spójrzcie, qba69 cały czas płacze z powodu wyrzucenia go z gidlii:
:( larcenist to on.

http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=32717132&f=230&o=1720

A ja, jako że jestem przydupasem Irka, musiałem się tym podzielić.

e: Wyrzucenia czy sam poszedł, nie pamiętam, zresztą to i tak nieważne.Ten koleś cały czas mnie rozbawia, co kilka miesięcy powracając do tego samego tematu.


to teraz wiem Raf kim jest debil, który zasmiecal mi pm-a...
Member
Posts: 16,828
Joined: Dec 28 2005
Gold: 4.20
Nov 7 2009 11:22am
W ogóle się nie zmienił :D

Witam mr independend! Co tam u Ciebie? :D
Go Back To LS Guild Chat Topic List
Prev1151515161517151815191788Next
Closed New Topic