Quote (Jasiniak @ 6 Nov 2009 19:23)
:angry:

Not.Gram w LS !

Przedwczoraj zarobiłem 16.15 fg

Ty sie nie martw, wiem ze sie udzielasz i wiem ze nadal na koncie siedzi własnie ta osoba którą zaprosilem do guild

Twoj kolega cos ucichl ale widze ze powoli cos tam klepie
