Quote (BoNu5eK @ 6 Nov 2009 17:39)
Elo
na co mam wydac fg ? zeby miec z tego pozytek ?
cze, a o jaki pozytek chodzi ?
bo jak to ma byc pytanie w stylu " ej jak zarobic fg " to nie dostaniesz tu odpowiedzi a jedynie zirytujesz tu wszystkich.
Quote (LukaSss @ 6 Nov 2009 17:33)
Przecież to pingacz, on ma zarządzać gildią a nie operować słownikiem ortograficznym.
this, dziekuje moj prywatny menagerze
This post was edited by Pingu_Hv on Nov 6 2009 11:17am