d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > d2jsp > Ladder Slasher > LS Guild Chat > Alcohol™ Guild Chat > For Alcohol™ Member & Friends
Prev1151315141515151615171788Next
Closed New Topic
Member
Posts: 9,046
Joined: Mar 24 2006
Gold: 775.41
Nov 6 2009 09:03am
Quote (LukaSss @ Nov 6 2009 03:58pm)
Pingu ja wychodzę z założenia, że jak kogoś trzymasz w gildii to jest zaufany. Widocznie można się na tym przejechać. Mam nadzieję, że odda fg, ale i tak 170 fg to żadna strata w sumie. Tylko na chuj nam osoby niezaufane w gildii...



A właśnie, dzięki misiu :wub:


Robię upgrade charmów dla magicana. Postaram się jak na razie mieć charmy od lv 30-50 z 100ee+. Jak na razie mam charm 35 i 50 z 100ee+ Jeśli ktoś będzie chciał coś pożyczyć to nie ma problemu ;)


ja mam ten c harm na 25 chyba co znalazlem on tam z 9x ee moze chcesz :< ?

o taki o:

Mythical earth VIII
Level Req: 25
Spell Damage: 61 to 106
Mana Cost: 75

+91% Enhanced Effect
+1 Life Regen
+1 Extra Item Slots
+1 to 5 Mana per Kill
+4% Damage Return

This post was edited by sim on Nov 6 2009 09:05am
Member
Posts: 19,453
Joined: Oct 17 2006
Gold: 21.37
Nov 6 2009 09:05am
Quote (LukaSss @ 6 Nov 2009 16:58)
Pingu ja wychodzę z założenia, że jak kogoś trzymasz w gildii to jest zaufany. Widocznie można się na tym przejechać. Mam nadzieję, że odda fg, ale i tak 170 fg to żadna strata w sumie. Tylko na chuj nam osoby niezaufane w gildii...


chodzi o fakt ze jak ktos jest offline pare miechow to czasem oddaje konto... i okazuje sie ze osoba ktora siedzi na acc to zupelnie ktos inny niz ten ktorego przyjalem do guild. Ale ok przyjze sie zalodze i chyba posypia sie jakies wyproszenia za inactive
Member
Posts: 16,828
Joined: Dec 28 2005
Gold: 4.20
Nov 6 2009 09:26am
Quote (Pingu_Hv @ Nov 6 2009 04:05pm)
chodzi o fakt ze jak ktos jest offline pare miechow to czasem oddaje konto... i okazuje sie ze osoba ktora siedzi na acc to zupelnie ktos inny niz ten ktorego przyjalem do guild. Ale ok przyjze sie zalodze i chyba posypia sie jakies wyproszenia za inactive


W sumie mamy fajną paczkę w gildii i po co nam jacyś inactive czy też nie zaufani? Nic nie wnoszą i tyle.
Member
Posts: 41,701
Joined: May 5 2007
Gold: 3.00
Nov 6 2009 09:31am
Quote (Pingu_Hv @ 6 Nov 2009 15:34)
Nowe zarządzenie

wszelkie porzyczki w guild powyzej 100 fg muszą byc konsultowane ze mną, wiec zanim zapytasz o porzyczke lub udzielisz tak owej napisz do mnie. Mamy w guild pare osob ktore sa inactive, nie chce ich wywalać ale jak nie mam z kims zadnego kontaktu to przestaje im ufać. Jak bylby ktos tak laskawy to plx wyslij pm z tym info do memberów cuz ja jak zwykle nie bardzo mam czas :(


pozyczki m8 :Cry:
Member
Posts: 16,828
Joined: Dec 28 2005
Gold: 4.20
Nov 6 2009 09:33am
Quote (Accusation @ Nov 6 2009 04:31pm)
pozyczki m8 :Cry:


Przecież to pingacz, on ma zarządzać gildią a nie operować słownikiem ortograficznym.
Member
Posts: 11,186
Joined: Nov 5 2006
Gold: 160.00
Nov 6 2009 09:39am
Elo :D
na co mam wydac fg ? zeby miec z tego pozytek ?
Member
Posts: 16,828
Joined: Dec 28 2005
Gold: 4.20
Nov 6 2009 09:51am
Quote (BoNu5eK @ Nov 6 2009 04:39pm)
Elo :D
na co mam wydac fg ? zeby miec z tego pozytek ?


Pytasz o LSa czy tak w ogóle? Ogólnie proponuję wydać fg na mnie :D
Member
Posts: 19,453
Joined: Oct 17 2006
Gold: 21.37
Nov 6 2009 11:17am
Quote (BoNu5eK @ 6 Nov 2009 17:39)
Elo :D
na co mam wydac fg ? zeby miec z tego pozytek ?


cze, a o jaki pozytek chodzi ?
bo jak to ma byc pytanie w stylu " ej jak zarobic fg " to nie dostaniesz tu odpowiedzi a jedynie zirytujesz tu wszystkich.

Quote (LukaSss @ 6 Nov 2009 17:33)
Przecież to pingacz, on ma zarządzać gildią a nie operować słownikiem ortograficznym.


this, dziekuje moj prywatny menagerze

This post was edited by Pingu_Hv on Nov 6 2009 11:17am
Member
Posts: 16,828
Joined: Dec 28 2005
Gold: 4.20
Nov 6 2009 11:18am
Quote (Pingu_Hv @ Nov 6 2009 06:17pm)
cze, a o jaki pozytek chodzi ?
bo jak to ma byc pytanie w stylu " ej jak zarobic fg " to nie dostaniesz tu odpowiedzi a jedynie zirytujesz tu wszystkich.



this, dziekuje moj prywatny menagerze


Już z nim rozmawiałem na pm. Doradziłem chomikowanie, aż mu się na coś nie przyda :D

Pingu pamiętaj, że mam twoje mq items. Dasz tylko słowo to wykupie guild transfer i prześle ;) A potem znowu pożyczę ^_^
Member
Posts: 9,046
Joined: Mar 24 2006
Gold: 775.41
Nov 6 2009 11:19am
Quote (Pingu_Hv @ Nov 6 2009 06:17pm)
cze, a o jaki pozytek chodzi ?
bo jak to ma byc pytanie w stylu " ej jak zarobic fg " to nie dostaniesz tu odpowiedzi a jedynie zirytujesz tu wszystkich.



this, dziekuje moj prywatny menagerze



LOL JUREK GER :<
Go Back To LS Guild Chat Topic List
Prev1151315141515151615171788Next
Closed New Topic