d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > d2jsp > Ladder Slasher > LS Guild Chat > Alcohol™ Guild Chat > For Alcohol™ Member & Friends
Prev1151215131514151515161788Next
Closed New Topic
Member
Posts: 37,217
Joined: Jun 3 2005
Gold: 6,037.74
Nov 6 2009 08:27am
26.04-10.05 2010 krzem sam w domu aaaaaa!
Member
Posts: 16,828
Joined: Dec 28 2005
Gold: 4.20
Nov 6 2009 08:29am
Quote (krz3m!n @ Nov 6 2009 03:27pm)
26.04-10.05 2010 krzem sam w domu aaaaaa!


Rotfl :D Za pół roku impreza dla alcoholutm? :<
Member
Posts: 19,453
Joined: Oct 17 2006
Gold: 21.37
Nov 6 2009 08:34am
Nowe zarządzenie

wszelkie porzyczki w guild powyzej 100 fg muszą byc konsultowane ze mną, wiec zanim zapytasz o porzyczke lub udzielisz tak owej napisz do mnie. Mamy w guild pare osob ktore sa inactive, nie chce ich wywalać ale jak nie mam z kims zadnego kontaktu to przestaje im ufać. Jak bylby ktos tak laskawy to plx wyslij pm z tym info do memberów cuz ja jak zwykle nie bardzo mam czas :(
Member
Posts: 16,828
Joined: Dec 28 2005
Gold: 4.20
Nov 6 2009 08:38am
Quote (Pingu_Hv @ Nov 6 2009 03:34pm)
Nowe zarządzenie

wszelkie porzyczki w guild powyzej 100 fg muszą byc konsultowane ze mną, wiec zanim zapytasz o porzyczke lub udzielisz tak owej napisz do mnie. Mamy w guild pare osob ktore sa inactive, nie chce ich wywalać ale jak nie mam z kims zadnego kontaktu to przestaje im ufać. Jak bylby ktos tak laskawy to plx wyslij pm z tym info do memberów cuz ja jak zwykle nie bardzo mam czas :(


Jakaś drama? :O
Member
Posts: 19,453
Joined: Oct 17 2006
Gold: 21.37
Nov 6 2009 08:49am
Quote (LukaSss @ 6 Nov 2009 16:38)
Jakaś drama? :O


nie, ale faktycznie przypomnialo mi sie ze niektorzy tak robia, nie widzisz typa pare miechow a nagle pisze o porzyczke, i latwo nie odzyskac fg. Wiec trzeba uwazac :)
Member
Posts: 16,828
Joined: Dec 28 2005
Gold: 4.20
Nov 6 2009 08:50am
Quote (Pingu_Hv @ Nov 6 2009 03:49pm)
nie, ale faktycznie przypomnialo mi sie ze niektorzy tak robia, nie widzisz typa pare miechow a nagle pisze o porzyczke, i latwo nie odzyskac fg. Wiec trzeba uwazac :)


Mam nadzieję, że odzyskam moje fg :cry:
Member
Posts: 9,046
Joined: Mar 24 2006
Gold: 775.41
Nov 6 2009 08:55am
Quote (LukaSss @ Nov 6 2009 03:50pm)
Mam nadzieję, że odzyskam moje fg :cry:


ja Ci dzisiaj doslalem pare forumowych monet :mad:
Member
Posts: 19,453
Joined: Oct 17 2006
Gold: 21.37
Nov 6 2009 08:55am
Quote (LukaSss @ 6 Nov 2009 16:50)
Mam nadzieję, że odzyskam moje fg :cry:


nie, ale zawsze mozesz stracic wiecej np wysylając troche do mnie, w sumie co za roznica czy 100 czy 500 i tak bedziesz przybity a tak to chociaz ja bede szczesliwy

Quote (sim @ 6 Nov 2009 16:55)
ja Ci dzisiaj doslalem pare forumowych monet :mad:


więc gdzie prowizja dla kierownika ?

This post was edited by Pingu_Hv on Nov 6 2009 08:56am
Member
Posts: 16,828
Joined: Dec 28 2005
Gold: 4.20
Nov 6 2009 08:58am
Quote (Pingu_Hv @ Nov 6 2009 03:55pm)
nie, ale zawsze mozesz stracic wiecej np wysylając troche do mnie, w sumie co za roznica czy 100 czy 500 i tak bedziesz przybity a tak to chociaz ja bede szczesliwy


Pingu ja wychodzę z założenia, że jak kogoś trzymasz w gildii to jest zaufany. Widocznie można się na tym przejechać. Mam nadzieję, że odda fg, ale i tak 170 fg to żadna strata w sumie. Tylko na chuj nam osoby niezaufane w gildii...

Quote (sim @ Nov 6 2009 03:55pm)
ja Ci dzisiaj doslalem pare forumowych monet :mad:


A właśnie, dzięki misiu :wub:


Robię upgrade charmów dla magicana. Postaram się jak na razie mieć charmy od lv 30-50 z 100ee+. Jak na razie mam charm 35 i 50 z 100ee+ Jeśli ktoś będzie chciał coś pożyczyć to nie ma problemu ;)

This post was edited by LukaSss on Nov 6 2009 09:02am
Member
Posts: 9,046
Joined: Mar 24 2006
Gold: 775.41
Nov 6 2009 09:03am
Quote (Pingu_Hv @ Nov 6 2009 03:55pm)
nie, ale zawsze mozesz stracic wiecej np wysylając troche do mnie, w sumie co za roznica czy 100 czy 500 i tak bedziesz przybity a tak to chociaz ja bede szczesliwy



więc gdzie prowizja dla kierownika ?


prowizje to zabieram ja !i to ladna ~20 %
Go Back To LS Guild Chat Topic List
Prev1151215131514151515161788Next
Closed New Topic