Quote (Pingu_Hv @ Nov 6 2009 03:55pm)
nie, ale zawsze mozesz stracic wiecej np wysylając troche do mnie, w sumie co za roznica czy 100 czy 500 i tak bedziesz przybity a tak to chociaz ja bede szczesliwy
Pingu ja wychodzę z założenia, że jak kogoś trzymasz w gildii to jest zaufany. Widocznie można się na tym przejechać. Mam nadzieję, że odda fg, ale i tak 170 fg to żadna strata w sumie. Tylko na chuj nam osoby niezaufane w gildii...
Quote (sim @ Nov 6 2009 03:55pm)
ja Ci dzisiaj doslalem pare forumowych monet

A właśnie, dzięki misiu

Robię upgrade charmów dla magicana. Postaram się jak na razie mieć charmy od lv 30-50 z 100ee+. Jak na razie mam charm 35 i 50 z 100ee+ Jeśli ktoś będzie chciał coś pożyczyć to nie ma problemu
This post was edited by LukaSss on Nov 6 2009 09:02am