d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > d2jsp > Ladder Slasher > LS Guild Chat > Alcohol™ Guild Chat > For Alcohol™ Member & Friends
Prev1151015111512151315141788Next
Closed New Topic
Member
Posts: 16,828
Joined: Dec 28 2005
Gold: 4.20
Nov 4 2009 07:31am
Jednak zmiana planów, kijowo się gra caster samurajem :/

Robię nowego magicana: JERZYNATOR!
Member
Posts: 10,722
Joined: Jul 6 2006
Gold: Locked
Nov 4 2009 07:56am
Quote (LukaSss @ 4 Nov 2009 14:31)
Jednak zmiana planów, kijowo się gra caster samurajem :/

Robię nowego magicana: JERZYNATOR!


Jurek zmienną jest!
Member
Posts: 30,566
Joined: Nov 1 2006
Gold: Locked
Warn: 10%
Nov 4 2009 07:56am
Quote (LukaSss @ Nov 3 2009 10:21pm)
Nov 3 2009 09:20pm  LukaSss  Earned 2 Guild Point(s)

Nom Samuraj :<


Gratuluję, niedługo reset.
Member
Posts: 16,828
Joined: Dec 28 2005
Gold: 4.20
Nov 4 2009 08:00am
Quote (Kserkes @ Nov 4 2009 02:56pm)
Gratuluję, niedługo reset.


Chyba jeśli 16 samurajów automatycznie resetuje :lol:

Quote (Ezekiell @ Nov 4 2009 02:56pm)
Jurek zmienną jest!


Po prostu nie mam fg na dobry solo melee sprzęt, a caster to porażka :/
Member
Posts: 9,046
Joined: Mar 24 2006
Gold: 775.41
Nov 4 2009 09:59am
Quote (Ezekiell @ Nov 4 2009 01:50pm)
weź od sima moje rzeczy, kup z 3 miecze i git


zgadza sie na charakterze o imieniu HUI znajduja sie rzeczy przemka


u mnie snieg dzisiaj ostro sypie:<

This post was edited by sim on Nov 4 2009 10:00am
Member
Posts: 19,453
Joined: Oct 17 2006
Gold: 21.37
Nov 4 2009 11:21am
ce :(
mam podły humor ide w cos pograc...
Member
Posts: 16,828
Joined: Dec 28 2005
Gold: 4.20
Nov 4 2009 11:24am
Quote (Pingu_Hv @ Nov 4 2009 06:21pm)
ce :(
mam podły humor ide w cos pograc...


Gz hf gl :wub:

U mnie w poznaniu przez 30 minut prądu nie było na ulicy :angry: :mad:

Zaraz sobie jakiś filmik obejrzę chyba :/
Member
Posts: 9,046
Joined: Mar 24 2006
Gold: 775.41
Nov 4 2009 11:45am
Quote (LukaSss @ Nov 4 2009 06:24pm)
Gz hf gl :wub:

U mnie w poznaniu przez 30 minut prądu nie było na ulicy :angry: :mad:

Zaraz sobie jakiś filmik obejrzę chyba :/


a ja lipa, sie okazalo, ze jutro kolo z matmy :cry: a ja nic nie umiem prawie
Member
Posts: 36,422
Joined: Jul 31 2007
Gold: 42,211.79
Nov 4 2009 11:49am
Quote (sim @ Nov 4 2009 06:45pm)
a ja lipa, sie okazalo, ze jutro kolo z matmy  :cry: a ja nic nie umiem prawie


mam podobny problem czasami :(
Member
Posts: 16,828
Joined: Dec 28 2005
Gold: 4.20
Nov 4 2009 11:58am
Jak kolos nie pójdzie dziś to na pewno pójdzie jutro ;)

Idę oglądać filmy :D
Go Back To LS Guild Chat Topic List
Prev1151015111512151315141788Next
Closed New Topic