☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
d2jsp
>
Ladder Slasher
>
LS Guild Chat
> Alcohol™ Guild Chat > For Alcohol™ Member & Friends
Prev
1
1510
1511
1512
1513
1514
1788
Next
Closed
New Topic
Views: 138886
Replies: 17876
Track Topic
LukaSss
Member
Posts: 16,828
Joined: Dec 28 2005
Gold
:
4.20
#15111
Nov 4 2009 07:31am
Jednak zmiana planów, kijowo się gra caster samurajem :/
Robię nowego magicana: JERZYNATOR!
Ezekiell
Member
Posts: 10,722
Joined: Jul 6 2006
Gold
:
Locked
#15112
Nov 4 2009 07:56am
Quote (LukaSss @ 4 Nov 2009 14:31)
Jednak zmiana planów, kijowo się gra caster samurajem :/
Robię nowego magicana: JERZYNATOR!
Jurek zmienną jest!
Rafalek
Member
Posts: 30,566
Joined: Nov 1 2006
Gold
:
Locked
Warn: 10%
#15113
Nov 4 2009 07:56am
Quote (LukaSss @ Nov 3 2009 10:21pm)
Nov 3 2009 09:20pm LukaSss Earned 2 Guild Point(s)
Nom Samuraj :<
Gratuluję, niedługo reset.
LukaSss
Member
Posts: 16,828
Joined: Dec 28 2005
Gold
:
4.20
#15114
Nov 4 2009 08:00am
Quote (Kserkes @ Nov 4 2009 02:56pm)
Gratuluję, niedługo reset.
Chyba jeśli 16 samurajów automatycznie resetuje
Quote (Ezekiell @ Nov 4 2009 02:56pm)
Jurek zmienną jest!
Po prostu nie mam fg na dobry solo melee sprzęt, a caster to porażka :/
sim
Member
Posts: 9,046
Joined: Mar 24 2006
Gold
:
775.41
#15115
Nov 4 2009 09:59am
Quote (Ezekiell @ Nov 4 2009 01:50pm)
weź od sima moje rzeczy, kup z 3 miecze i git
zgadza sie na charakterze o imieniu
HUI
znajduja sie rzeczy przemka
u mnie snieg dzisiaj ostro sypie:<
This post was edited by sim on Nov 4 2009 10:00am
Pingu_Hv
Member
Posts: 19,453
Joined: Oct 17 2006
Gold
:
21.37
#15116
Nov 4 2009 11:21am
ce
mam podły humor ide w cos pograc...
LukaSss
Member
Posts: 16,828
Joined: Dec 28 2005
Gold
:
4.20
#15117
Nov 4 2009 11:24am
Quote (Pingu_Hv @ Nov 4 2009 06:21pm)
ce
mam podły humor ide w cos pograc...
Gz hf gl
U mnie w poznaniu przez 30 minut prądu nie było na ulicy
Zaraz sobie jakiś filmik obejrzę chyba :/
sim
Member
Posts: 9,046
Joined: Mar 24 2006
Gold
:
775.41
#15118
Nov 4 2009 11:45am
Quote (LukaSss @ Nov 4 2009 06:24pm)
Gz hf gl
U mnie w poznaniu przez 30 minut prądu nie było na ulicy
Zaraz sobie jakiś filmik obejrzę chyba :/
a ja lipa, sie okazalo, ze jutro kolo z matmy
a ja nic nie umiem prawie
Zeratull
Member
Posts: 36,422
Joined: Jul 31 2007
Gold
:
42,211.79
#15119
Nov 4 2009 11:49am
Quote (sim @ Nov 4 2009 06:45pm)
a ja lipa, sie okazalo, ze jutro kolo z matmy
a ja nic nie umiem prawie
mam podobny problem czasami
LukaSss
Member
Posts: 16,828
Joined: Dec 28 2005
Gold
:
4.20
#15120
Nov 4 2009 11:58am
Jak kolos nie pójdzie dziś to na pewno pójdzie jutro
Idę oglądać filmy
Go Back To
LS Guild Chat
Topic List
Prev
1
1510
1511
1512
1513
1514
1788
Next
Closed
New Topic
© 2003-2026 d2jsp
Contact