Quote (LukaSss @ Nov 3 2009 09:21pm)
Nov 3 2009 09:20pm LukaSss Earned 2 Guild Point(s)
Nom Samuraj :<
ja bym chcial tak :<
Quote (fkgrechu @ Nov 3 2009 09:29pm)
ma ktos z was jak cos axe zeby pozyczyc na 30+ ? ;D
ja mam axa Jurka, ktore sprzedaje, ale jak nie ma kupca za dobra cene to moge chyba pozyczac( musisz pogadac z nim)