d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > d2jsp > Ladder Slasher > LS Guild Chat > Alcohol™ Guild Chat > For Alcohol™ Member & Friends
Prev1150615071508150915101788Next
Closed New Topic
Member
Posts: 16,828
Joined: Dec 28 2005
Gold: 4.20
Nov 2 2009 02:01pm
Pracuj pracuj :D Może na emeryturze dostaniesz 500zł :D
Member
Posts: 19,453
Joined: Oct 17 2006
Gold: 21.37
Nov 2 2009 02:03pm
Quote (LukaSss @ 2 Nov 2009 22:01)
Pracuj pracuj :D Może na emeryturze dostaniesz 500zł :D


pierdole emeryture państwową, juz mi wroniak obliczył ze jak podpisze z nim umowe to bede miał 2 mln zł gdy osiągne wiek emerytalny :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Member
Posts: 16,828
Joined: Dec 28 2005
Gold: 4.20
Nov 2 2009 02:04pm
Quote (Pingu_Hv @ Nov 2 2009 09:03pm)
pierdole emeryture państwową, juz mi wroniak obliczył ze jak podpisze z nim umowe to bede miał 2 mln zł gdy osiągne wiek emerytalny :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD


Wroniak kradnie :(
Member
Posts: 19,453
Joined: Oct 17 2006
Gold: 21.37
Nov 2 2009 02:09pm
Quote (LukaSss @ 2 Nov 2009 22:04)
Wroniak kradnie :(


dunno, jak narazie przegralem z nim w sobote 3:0 w bilard :(
ale 2 razy na stole zostala tylko czarna, w ostatniej grze chyba do 2 mnie ograł
Member
Posts: 16,828
Joined: Dec 28 2005
Gold: 4.20
Nov 2 2009 02:12pm
Quote (Pingu_Hv @ Nov 2 2009 09:09pm)
dunno, jak narazie przegralem z nim w sobote 3:0 w bilard :(
ale 2 razy na stole zostala tylko czarna, w ostatniej grze chyba do 2 mnie ograł


Czemu mnie tam nie było :angry: :mad:
Member
Posts: 19,453
Joined: Oct 17 2006
Gold: 21.37
Nov 2 2009 02:18pm
Quote (LukaSss @ 2 Nov 2009 22:12)
Czemu mnie tam nie było :angry: :mad:


cuz nie odebrales w sobote tel ani odemnie ani od niego ?
Member
Posts: 16,828
Joined: Dec 28 2005
Gold: 4.20
Nov 2 2009 02:27pm
Quote (Pingu_Hv @ Nov 2 2009 09:18pm)
cuz nie odebrales w sobote tel ani odemnie ani od niego ?


No tak, najebany spałem w pokoju kierownika :(
Member
Posts: 10,722
Joined: Jul 6 2006
Gold: Locked
Nov 2 2009 02:58pm
Quote (sim @ 2 Nov 2009 19:18)
uwazam, ze jest to piekny gest Przemku(oczywiscie bylo by piekniej jak bys gral czynnie i pozyczal na biezaco :D), co do valuta to jeszcze 2 dni jest wykypiony z tego co widze,

ja chetnie bym wykorzystywal lvl 25 sword i ten mq charm xz dexem;

widze, ze moj fail nie zostal spycjalnei zauwazony :<


a masz może miejsce na wszystko? wysłałbym Ci i byś zarządzał :P
Member
Posts: 40,446
Joined: Dec 5 2007
Gold: 7,517.50
Warn: 10%
Nov 2 2009 03:54pm
Quote (Pingu_Hv @ 2 Nov 2009 21:56)
w piątek praca, potem impreza, potem sobota rano praca, potem w nocy impreza do 4 rano, potem o 10 w niedziele na groby

me > u


a dzis praca od 9 do 20 + cala noc roboty cuz musze wyszukac kody kreskowe dla 1500 adresów

izi ?


Jazda po pijanemu , potrącona koleśuwa , rozkurwiony samochód. to tylko niektóre z wczorajszych atrakcji. :-/
Member
Posts: 10,722
Joined: Jul 6 2006
Gold: Locked
Nov 2 2009 03:57pm
Quote (Sqnman007 @ 2 Nov 2009 23:54)
Jazda po pijanemu , potrącona koleśuwa , rozkurwiony samochód. to tylko niektóre z wczorajszych atrakcji. :-/


leżenie w domu od tygodnia z powodu choroby, ha!
Go Back To LS Guild Chat Topic List
Prev1150615071508150915101788Next
Closed New Topic