Quote (Ezekiell @ Nov 2 2009 02:59pm)
uwazam, ze jest to piekny gest Przemku(oczywiscie bylo by piekniej jak bys gral czynnie i pozyczal na biezaco :D), co do valuta to jeszcze 2 dni jest wykypiony z tego co widze,
ja chetnie bym wykorzystywal lvl 25 sword i ten mq charm xz dexem;
widze, ze moj fail nie zostal spycjalnei zauwazony :<