d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > d2jsp > Ladder Slasher > LS Guild Chat > Alcohol™ Guild Chat > For Alcohol™ Member & Friends
Prev1150315041505150615071788Next
Closed New Topic
Member
Posts: 16,828
Joined: Dec 28 2005
Gold: 4.20
Nov 1 2009 03:09pm
Quote (fkgrechu @ Nov 1 2009 10:08pm)
ide w dagi narazie moze cos z tego bedzie neidlugo zajme sie sprzedaza hamka to wpadnie z 2kfg ;p ide na Kosci pozdro :wub:


Trzymaj się m8.
Member
Posts: 9,046
Joined: Mar 24 2006
Gold: 775.41
Nov 1 2009 05:08pm
:cry:

nie trafilem w to :<

00:03 Alreadyready grabbed the Angelic focused heal XI
00:04 Alreadyready> Angelic focused heal XI, Heals: 112 to 135, +23% Heal Mastery, +2% Critical Flux, +1 to 1 Mana per Attack, +49 Intelligence
Member
Posts: 16,828
Joined: Dec 28 2005
Gold: 4.20
Nov 1 2009 05:10pm
<twarzpalm>

Graj misiu po prostu solo :D
Member
Posts: 9,046
Joined: Mar 24 2006
Gold: 775.41
Nov 1 2009 05:42pm
Quote (LukaSss @ Nov 2 2009 12:10am)
<twarzpalm>

Graj misiu po prostu solo :D


solo czy nei solo i tak beda kolejne faile :cry: :mad: :cry:

+1 :<

This post was edited by sim on Nov 1 2009 05:42pm
Member
Posts: 16,828
Joined: Dec 28 2005
Gold: 4.20
Nov 1 2009 05:44pm
Quote (sim @ Nov 2 2009 12:42am)
solo czy nei solo i tak beda kolejne faile :cry: :mad: :cry:

+1 :<


gz +1 :wub:
Member
Posts: 30,655
Joined: Oct 15 2007
Gold: 0.00
Nov 1 2009 05:45pm
siema siema.. co tam słychać w e-świecie? :)
Member
Posts: 16,828
Joined: Dec 28 2005
Gold: 4.20
Nov 1 2009 05:51pm
Quote (Bodziuu @ Nov 2 2009 12:45am)
siema siema.. co tam słychać w e-świecie? :)


A leci jakoś, budzimy się do życia w Lsie :< Jeszcze 1,3h w pracy a potem spaciu :D
Member
Posts: 30,655
Joined: Oct 15 2007
Gold: 0.00
Nov 1 2009 05:55pm
Quote (LukaSss @ Nov 2 2009 01:51am)
A leci jakoś, budzimy się do życia w Lsie :< Jeszcze 1,3h w pracy a potem spaciu :D


ja ostatnio nie gram.. braka neta na stancji :( ale mam zamiar powrócić :P zbieram fg troche teraz, brakuje mi 100 do blue star a potem uzbieram jakoś do1k aby to jakoś wyglądało
Member
Posts: 16,828
Joined: Dec 28 2005
Gold: 4.20
Nov 1 2009 06:00pm
Quote (Bodziuu @ Nov 2 2009 12:55am)
ja ostatnio nie gram.. braka neta na stancji :( ale mam zamiar powrócić :P zbieram fg troche teraz, brakuje mi 100 do blue star a potem uzbieram jakoś do1k aby to jakoś wyglądało


Po co Ci niebieska gwiazdka? Oszczędzaj sobie na itemy w lsie. Choć już jakiś czas temu straciłem dostęp do DF to już wtedy był straszny syf. Nie wiem jak jest teraz, ale pewnie wiele się nie zmieniło.
Member
Posts: 37,217
Joined: Jun 3 2005
Gold: 6,037.74
Nov 1 2009 08:11pm
Quote (LukaSss @ 2 Nov 2009 01:00)
Po co Ci niebieska gwiazdka? Oszczędzaj sobie na itemy w lsie. Choć już jakiś czas temu straciłem dostęp do DF to już wtedy był straszny syf. Nie wiem jak jest teraz, ale pewnie wiele się nie zmieniło.


lolz, za co straciles? :D
Go Back To LS Guild Chat Topic List
Prev1150315041505150615071788Next
Closed New Topic