Quote (LukaSss @ Nov 2 2009 01:51am)
A leci jakoś, budzimy się do życia w Lsie :< Jeszcze 1,3h w pracy a potem spaciu

ja ostatnio nie gram.. braka neta na stancji

ale mam zamiar powrócić

zbieram fg troche teraz, brakuje mi 100 do blue star a potem uzbieram jakoś do1k aby to jakoś wyglądało