☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
d2jsp
>
Ladder Slasher
>
LS Guild Chat
> Alcohol™ Guild Chat > For Alcohol™ Member & Friends
Prev
1
1502
1503
1504
1505
1506
1788
Next
Closed
New Topic
Views: 138977
Replies: 17876
Track Topic
LukaSss
Member
Posts: 16,828
Joined: Dec 28 2005
Gold
:
4.20
#15031
Nov 1 2009 02:36pm
Quote (fkgrechu @ Nov 1 2009 09:17pm)
eloszka ja zaczynam grac w lsa !! narazie zainwestuje fg ktore mam a potem sprzedam pare itamz z d2 ^^ pozdro ziomki
O super! Kogo sobie robisz? Magican?
Fajnie, że wracasz
Zeratull
Member
Posts: 36,422
Joined: Jul 31 2007
Gold
:
42,211.79
#15032
Nov 1 2009 02:40pm
Quote (LukaSss @ Nov 1 2009 09:36pm)
O super! Kogo sobie robisz? Magican?
Fajnie, że wracasz
poradzilem mu melee, cuz od razu na 3 postacie itemki beda
LukaSss
Member
Posts: 16,828
Joined: Dec 28 2005
Gold
:
4.20
#15033
Nov 1 2009 02:42pm
Quote (Zeratull @ Nov 1 2009 09:40pm)
poradzilem mu melee, cuz od razu na 3 postacie itemki beda
Ta, tylko wyda strasznie dużo fg na dobre itemy (nie mówię tutaj o jakiś super typu 150ee+)
Zeratull
Member
Posts: 36,422
Joined: Jul 31 2007
Gold
:
42,211.79
#15034
Nov 1 2009 02:42pm
Quote (LukaSss @ Nov 1 2009 09:42pm)
Ta, tylko wyda strasznie dużo fg na dobre itemy (nie mówię tutaj o jakiś super typu 150ee+)
dagi sa stosunkowo tanie. To prawda ze magician tanszy, bo ee charmy to grosze sa, ale co bedzie jak passnie ?
Hmm nowy magician?
LukaSss
Member
Posts: 16,828
Joined: Dec 28 2005
Gold
:
4.20
#15035
Nov 1 2009 02:44pm
Quote (Zeratull @ Nov 1 2009 09:42pm)
dagi sa stosunkowo tanie. To prawda ze magician tanszy, bo ee charmy to grosze sa, ale co bedzie jak passnie ?
Hmm nowy magician?
Ja tak będę robił
Te melee chary są do bani :/ Zresztą paladyn nie może daggerów m8
Zeratull
Member
Posts: 36,422
Joined: Jul 31 2007
Gold
:
42,211.79
#15036
Nov 1 2009 02:57pm
Quote (LukaSss @ Nov 1 2009 09:44pm)
Ja tak będę robił
Te melee chary są do bani :/ Zresztą paladyn nie może daggerów m8
to sie kupuje axy. i do hh sa
LukaSss
Member
Posts: 16,828
Joined: Dec 28 2005
Gold
:
4.20
#15037
Nov 1 2009 03:01pm
Quote (Zeratull @ Nov 1 2009 09:57pm)
to sie kupuje axy. i do hh sa
No ja tak zrobiłem, ale monk i ninja to długa droga m8, no i jeszcze zostaje warlock. W sumie jak ma się mało fg, to lepiej cisnąć magicanem
Asamax
Member
Posts: 11,711
Joined: Nov 20 2006
Gold
:
96,533.00
#15038
Nov 1 2009 03:01pm
dobry wieczor
LukaSss
Member
Posts: 16,828
Joined: Dec 28 2005
Gold
:
4.20
#15039
Nov 1 2009 03:03pm
Quote (Asamax @ Nov 1 2009 10:01pm)
dobry wieczor
Dobry wieczór panu
fkgrechu
Member
Posts: 7,045
Joined: Jul 27 2007
Gold
:
379.52
#15040
Nov 1 2009 03:08pm
ide w dagi narazie moze cos z tego bedzie neidlugo zajme sie sprzedaza hamka to wpadnie z 2kfg ;p ide na Kosci pozdro
Go Back To
LS Guild Chat
Topic List
Prev
1
1502
1503
1504
1505
1506
1788
Next
Closed
New Topic
© 2003-2026 d2jsp
Contact