d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > d2jsp > Ladder Slasher > LS Guild Chat > Alcohol™ Guild Chat > For Alcohol™ Member & Friends
Prev1150215031504150515061788Next
Closed New Topic
Member
Posts: 16,828
Joined: Dec 28 2005
Gold: 4.20
Nov 1 2009 02:36pm
Quote (fkgrechu @ Nov 1 2009 09:17pm)
eloszka ja zaczynam grac w lsa !! narazie zainwestuje fg ktore mam a potem sprzedam pare itamz z d2 ^^ pozdro ziomki :wub:


O super! Kogo sobie robisz? Magican? :P
Fajnie, że wracasz ;)
Member
Posts: 36,422
Joined: Jul 31 2007
Gold: 42,211.79
Nov 1 2009 02:40pm
Quote (LukaSss @ Nov 1 2009 09:36pm)
O super! Kogo sobie robisz? Magican? :P
Fajnie, że wracasz ;)


poradzilem mu melee, cuz od razu na 3 postacie itemki beda :)
Member
Posts: 16,828
Joined: Dec 28 2005
Gold: 4.20
Nov 1 2009 02:42pm
Quote (Zeratull @ Nov 1 2009 09:40pm)
poradzilem mu melee, cuz od razu na 3 postacie itemki beda :)


Ta, tylko wyda strasznie dużo fg na dobre itemy (nie mówię tutaj o jakiś super typu 150ee+) :(
Member
Posts: 36,422
Joined: Jul 31 2007
Gold: 42,211.79
Nov 1 2009 02:42pm
Quote (LukaSss @ Nov 1 2009 09:42pm)
Ta, tylko wyda strasznie dużo fg na dobre itemy (nie mówię tutaj o jakiś super typu 150ee+) :(


dagi sa stosunkowo tanie. To prawda ze magician tanszy, bo ee charmy to grosze sa, ale co bedzie jak passnie ? :D Hmm nowy magician?
Member
Posts: 16,828
Joined: Dec 28 2005
Gold: 4.20
Nov 1 2009 02:44pm
Quote (Zeratull @ Nov 1 2009 09:42pm)
dagi sa stosunkowo tanie. To prawda ze magician tanszy, bo ee charmy to grosze sa, ale co bedzie jak passnie ? :D Hmm nowy magician?


Ja tak będę robił :P Te melee chary są do bani :/ Zresztą paladyn nie może daggerów m8 :(
Member
Posts: 36,422
Joined: Jul 31 2007
Gold: 42,211.79
Nov 1 2009 02:57pm
Quote (LukaSss @ Nov 1 2009 09:44pm)
Ja tak będę robił :P Te melee chary są do bani :/ Zresztą paladyn nie może daggerów m8 :(


to sie kupuje axy. i do hh sa :P
Member
Posts: 16,828
Joined: Dec 28 2005
Gold: 4.20
Nov 1 2009 03:01pm
Quote (Zeratull @ Nov 1 2009 09:57pm)
to sie kupuje axy. i do hh sa :P


No ja tak zrobiłem, ale monk i ninja to długa droga m8, no i jeszcze zostaje warlock. W sumie jak ma się mało fg, to lepiej cisnąć magicanem :P
Member
Posts: 11,711
Joined: Nov 20 2006
Gold: 96,533.00
Nov 1 2009 03:01pm
dobry wieczor
Member
Posts: 16,828
Joined: Dec 28 2005
Gold: 4.20
Nov 1 2009 03:03pm
Quote (Asamax @ Nov 1 2009 10:01pm)
dobry wieczor


Dobry wieczór panu ;)
Member
Posts: 7,045
Joined: Jul 27 2007
Gold: 379.52
Nov 1 2009 03:08pm
ide w dagi narazie moze cos z tego bedzie neidlugo zajme sie sprzedaza hamka to wpadnie z 2kfg ;p ide na Kosci pozdro :wub:
Go Back To LS Guild Chat Topic List
Prev1150215031504150515061788Next
Closed New Topic